Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173468
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη σήμερα στην Αφροδίτη μετά από πάρα πολύ καιρό και την βρήκα σε καταπληκτική κατάσταση. Πρόσχαρη και χαμογελαστή όπως πάντα, ευδιάθετη και δεκτική ξεκινήσαμε με πολλά προκαταρκτικά συνεχίσαμε σε όλων των ειδών τις στάσεις και το τέλος ήρθε στα 4, και παρότι με προέτρεψε να μην είμαι βιαστικός δεν την άκουσα και κατέθεσα γρήγορα.

Αυτό που θέλω να επισημάνω είναι ότι καθ΄ όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης δεν υπήρχε ίχνος βιασύνης από μέρους της και φρόντισε το εργαλείο μου να είναι σε 100% στύση.
Επίσης η φυσική της κατάσταση είναι φοβερή, τόσο ώστε δεν έδειξε το παραμικρό ίχνος κούρασης σε όλη τη διάρκεια της επαφής και κυρίως στη στάση πού ήταν εκείνη από πάνω όπου με σφυροκοπούσε ανελέητα.
Και βέβαια ο χαρακτήρας της ο οποίος είναι μοναδικός σεβόμενη πάνω απ΄ όλα τα χρήματα που παίρνει για τις υπηρεσίες της.
Την γνωρίζω από τα πρώτα της βήματα στον Βαρδάρη (Τάνταλου 9, Τάνταλου 8Α, Προμηθέως 19 μπλε) και κάθε μία φορά που την επισκεπτόμουν ήταν καλύτερη από την προηγούμενη. Φυσικά και η σημερινή ήταν μοναδική.

Την συνιστώ ανεπιφύλακτα στους πάντες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού