Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όταν με κοιταξε προκλητικα ,εγλειψε τα χείλη της ακομα πιο κποκλητικα κα μου ειπε –θελεις να παιξουμε ?ημουν σιγουρος πως δε θα μπορουσα να δωσω άλλη απαντηση.
Είναι από τη ρουμανια γυρω στα 20 ξανθια με μεγαλα φυσικα βυζια που δειχνουν ακομα μεγαλητερα στο ψιλολιγνο σωμα της.Πηρα το προγραμμα των60 με στοματικο και 69.
Της θυμησα την προηγουμενη συναντηση μας και το ποσο καλα ειχα περασει μαζι της και με αρχισε στα γλωσσοφιλα.Σταθηκε προστα μου και την εγλειφα από πανω ως κατω ωσπου γλειστρησα αναμεσα από τα ανοιχτα της ποδια και βρεθηκα από κισω της.Δεν μπορεσα να αντισταθω στον πειρασμο και εγλειψα τον κολο της ενώ της εβαλα και ένα δαχτυλο στο μουνι..Καναμε ένα γρηγορο 69 και με καβαλησε.
Δαινεται ότι ηθελε να δωκιμασει τα υγρα της και με δικη της πρωτοβουλια κατεβηκε και μου εκανε ptm.Γυρισαμε σε πισωκολιτο,χωρις να σταματησουμε να συντονησουμε τελεια τις κινησεις μας,η Κάρμεν βρεθηκε μπρουμητα και εγω από πανω της,να την καρφωνω ολο και πιο γρηγορα.
Τις τα εριξα όλα μεσα της .Η φωνη της ηταν πολύ καυλωτικη και εδειχνε ότι συμμετείχε με ολες τις εσθυσεις της.Οταν τον εβγαλα από μεσα της μου τον πηρε άλλη μια φορα στο στομα της εντυποσιαζοντας με άλλη μια δορα.
Αν δεν ειχε πλακωσει πελατια μου ειπε ότι θα εμενε κι άλλο αλλα εχω ημουν ηδη ικανοποιημενος από κάθε αποψη.Πολύ καλη περιπτωση αλλα είναι σιγουρα πιο αποδοτικη με προγραμματα που είναι πιο απριβα από το βασικο.Αν εχετε σκοπο να μεινεται στο βασικο ισως να μην εντυπωσιαστειτε τοσο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.701
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού