Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνταντηση επιτελους(οι βραδυνες εξορμησεις είναι σπανιες) την περιβοητη Σιμονα που τοσα καλα λογια ειχα διαβασει από μεγαλους παιχτες όπως το τρελο αγορι. Το ψαχνα το μαγαζι γιατι δεν τα ξερω τα σπιτακια της συγκεκριμενης περιοχης. Μπατσαρια τρελη γυρω από το Carrefour. Μπαινω και περιμενω να τη δω. Η αληθεια είναι ότι φατσα δεν το χει, είναι ασχημουλικη αλλα σωματακι ωραιο. Αδυνατη με τραβηχτο σωμα πεταχτο κωλαρακι και ατιθασο βυζακι. Περιμενω στο δωματιο το οποιο είναι ψιλοχαλια αλλα σχετικα καθαρο. Όταν ερχεται η μικρα (22 μου ειπε ότι είναι) αρχισαν τα γουστα. Ευτυχως δεν εκατσε στο κρεβατι αλλα μου εστρωσε φατσα καρτα το κωλαρακι της να το χαιδολογησω. Σωμα γενικα σφιχτο γυμνασμενο το βυζακι μικρο αλλα κοιταει το ταβανι, βεβαια εγω επικεντρωθηκα στο κωλαρακι το οποιο χαιρεσαι να το χουφτωνεις. Με τα πολλα χουφτωματα μου σηκωθηκε και το μωρο επεσε στα τεσσερα για να με περιποιηθει. Αρχισε με καλλιτεχνικο περασμα της καποτας και ξεκινησε με αργους ρυθμους. Μπορει να μην εχει ωραιο προσωπο αλλα είναι καυλακι ειδκα όταν σε πιπωνει είναι κατσε καλα. Σε λιγο αρχισε κατι βαθια μπουκωματα που σιγουρα θα με τελειωναν πριν την ωρα μου. Οποτε τη σταματησα και ξαπλωσε στο κρεβατι. Η κοπελα είναι πολύ χαλαρη και ανετη δεν βιαζεται και σε κανει να νιωθεις πολύ ωραια. Αρχισα να τη σμπρωχνω αργα και απολαυστικα τις σηκωσα και τα ποδια για να βολευτω καλυτερα. Το μωρο φουλ συνεργασιμο. Τελειωσα με πισωκολητο οπου ευχαριστηθηκα να το χωνω και να νιωθω το κωλαρακι της πανω μου. Ασπαστηκαμε και το μωρο εφυγε. Για πρωτη φορα με τη Σιμονα μπορω να πω ότι εντυπωσιαστηκα. Υπηρεσιες επιπεδου Εφης και Αφροδιτης. Και εχει και προγραμματα, συγκρατησα το 100 ευρω με φουλ προγραμμα μιση ωρα με 69 ακαποτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού