Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173444
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφροδιτη μακραν η καλυτερη. Εχω συναντηθει αρκετες φορες με την Αφροδιτη και υπαρχει μια οικειοτητα. Η διαθεση της ομως ειναι παντα η ιδια, ευχαριστη, χαμογελαστη και ζεστη. Κοπελα που θα εβγαινες ανετα για καφε εξω και να περασεις καλα. Μπαινει μεσα με ενα διχτυωτο συνολακι ανεβασμενη στα ψιλοτακουνα της. Γδυνεται και ξαπλωνει διπλα μου. Αφου τα ειπαμε λιγο αρχιζει το ματς. Δεν ηθελα και πολλα προκαταρκτικα γιατι ειχα παει φορτωμενος καργα λογω αποχης. Της ειπα κιολας να το παμε με το μαλακο γιατι θα γινοτανε καμια προωρη εκρηξη και θα το χαναμε το παιχνιδι. Βεβαια εγω το ειπα αλλα η Αφροδιτη ορμηξε και πως να την σταματησεις. Η πιπα με ειχε φερει στο χειλος αλλα κρατιουμουνα και εγω δεν ξερω πως. Η ωρα περνουσε και η Αφροδιτη ειχε επιδοθει στο γνωστο τσιμπουκι που σε κανει να πιστευεις οτι ειναι νυμφομανης. Ξαφνικα σταματαει και βρισκω την ευκαιρια να σηκωθω λιγο. Λεω ελα το κανουμε ιεραποστολικο αλλα μου προτεινει να συνεχισει πιπα στα γονατα και δεν μπορω να αρνηθω. Επιανα βυζαρες και κωλο ενναλαξ ενω η Αφροδιτη συνεχιζε τη βουτια στο εργαλειο μου. Τη σταματησα για να το κανουμε ιεραποστολικα να ηρεμησω λιγο τους ρυθμους. Μετα απο αρκετα σπρωξιμο σε αργο τεμπο ημουνα ετοιμος να την βαλω ανεβει απο πανω. Αυτο πρεπει να ειναι το καλυτερο της. Πρωτα φατσα, να χουφτωνω τις βυζαρες της και να τη βλεπω να ανεβοκατεβαινει με μανια και αναλογα συνοδευτικα μπινελικια. Αλλαγη στασης με ενα υπεροχο σταυροποδι απο την Αφρουλα που στριμωξε ακομα περισσοτερο το εργαλειο και με απογειωσε. Αλλαγη στασης παλι, απο πανω αλλα να βλεπω την πλατη της. Εκει αρχισε ενα ανελεητο πανω κατω που πραγματικα με εβγαλε νοκ αουτ. Στην αλλαγη για το πισωκολλητο το σωμα μου με προδωσε και δεν προλαβα. Μολις το καταλαβε η Αφροδιτη αρχισε ενα τσιμπουκι σαν να τα παιρνει στο στομα. Εκει τα ειδα ολα τετοιο τελειωμα δεν εχω ξανακανει. Τελος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 23, 2010
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού