Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155477
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μια γλυκια καλημερα με την Μέλι(να)!
Πανεμορφο κορίτσι in did Σπασίκλας !το σωμα της πολυ καλο και γυμνασμένο.Μεγαλο ΤΟΥΜΠΑΝΟ στηθος και ΩΡΑΙΟ κωλο!Δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα εχει πανεμορφο προσωπο.Σαν μπαρμπι ενα πράγμα!Μεγάλο χαμόγελο
Αφου με κατενθουσίασε η πασαρελα της και το ολο σύνολο αποφάσισα να απαρνηθω 50 ευρω.Τσακ!Τα τσεπωνει μεμιας η τσατσα και μου δειχνει δωματιο.Τεραστιο με τζακουζι και φουλ ολες τις ανεσεις!
Ειχε λιγο αναμονη αν και δεν ακουσα κουδουνι αλλα λένε το καλό πράγμα αργει.Περίμενα να δω αν όντως ηταν καλο.Μπαινει.Χαμογελαει συγκρατημενα.Μετα ευτυχως μολις εκατσε κοντά μου μεταλλάχτηκε σε gfe και πιασαμε κουβεντουλα.Ελληνοπολωνεζα μου ειπε είναι αλλα και παλι who cares?Τετοια ομορφια δεν με νοιαζει απο που ειναι Μεγάλο χαμόγελο
Το Μελι(νακι) ξεκινησε δειλα σαν αθωο να με χαιδευει να με παιζει να με φιλαει και να με κανακευει με τις βυζαρες της απο συλικονη.
Ετοιμαστηκε το τρενακι και ξεκινησε τη καβλωτική της πιπα.Ωραια πιπα-υπομονετικη με καλη τεχνικη γλωσσας.Μετα απο αυτα τα αρχικα ανεβηκε πανω μου.Γιο Γιο cow boy και επιανε ο καουμπους απο δω το βυζι και απο κει το εγλυφε.Αλλα το τρενακι ηθελε στα τεσσερα.Δεν ειπε οχι.Στα τεσσερα ειδα και τον θαυμασιο πισω κοσμο της!Σαν να κοιτάω τη θεα από το grandcanyon ενα πραγμα Εμμμμ
Το τρενο σφυριξε φυσικα.Χιλιομετρα δεν εγραψα πολλα αλλα μου εφτασε!
Ειναι καβλα και πανεμορφη και με συμπεριφορα ηπια σαν gfe.Μελι(να) γαλα με τη Μελινα ΧαμόγελοΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού