Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215644
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
μετα απο καιρο επιστροφη στα μερη μας για μια επισκεψη στα καθ ημας...
δυστυχως δεν μπορω να πω οτι η επιστροφη μου αυτη ηταν και οσο θα ανεμενα ικανοποιητικη.
ουτε ντεφορμε ημουν ουτε τιποτα...απλα τα θελει και μενα ο κωλος μου και εξηγουμαι...
πρωινες σημερα καταρχας ηταν η ισπανιδα (ας πουμε)λαουρα ξανθια με οχι πολυ μακρυ μαλλι,ομορφη παρουσια,ωραιο σωματακι μικρο βυζακι

και μια τζωρτζαννα ρουμανα ...πιπινι και αυτη εχει τεσσερις μερες λεει στην βιλα....μακρυ μαυρο μαλλι με καποιες ξανθιες ανταυγειες,βυζακι καλο για τα δεδομενα του πολυ αδυνατου κορμιου της,ρωγα μυτερη για πιπιλισμα...αποφασισα να τις παρω μαζι αφου ημουν σχεδονν μονος και κοσμο ακομη δεν ειχε....δεν θα σχολιασω την τιμη που ειναι φαρμακι...απο επιδοσεις η τζωρτζανα μετρια εως πολυ μετρια πιπα κυριως γιατι βιαζεται και ειναι αγρια και στησιματα καλα αλλα με εναν τονο κρεμα στο μουνακι ετσι ωστε ο πουτσος να πλεει...απο την αλλη η λαουρα πιο ωριμη και καυλωτικη πιπα και γαμησι ελαφρως καλυτερο.....μπαλες δεν περιποιηθηκε καμια απο τις δυο αλλα τουλαχιστον κανουν καποια προκαταρκτικα με χαδακια και γλειωιματα σε ρωγες,ενω αφηνουν κι αυτες χαδακια στο μουνι και πιπιλισμα στα βυζακια αλλα οχι δαχτυλα μεσα στο μουνακι.....
και οι δυο πεντακαθαρες και για γλειφομουνι,η τζωρτζαννα μαλιστα μου πεταξε κυριολεκτικα το κωλαρακι της στα μουτρα μου να το απολαυσω γλειφοντας και τις δυο τρυπουλες της..
το ντουετο αυτο ειχε και ενα θετικο ομως....η τζωρτζαννα επαιξε με το μουνακι της λαουρας με το χερι και ειχε καποια συμμετοχη με φιλια στην πλατη της και χαδια.....
τεσπα δεν λεω καλα ηταν αλλα οχι και τελεια και η δευτερη ειδικα εκτονωση ηρθε με χιλια βασανα και με χειρομαλαξη που ουτε κι αυτη την κατεχει η τζωρτζαννα αφου περισσοτερο κοπανουσε τα αρχιδια παρα τον πουτσο.....ελειπε το κατιτις να σε απογειωσει....ενδιαμεσα επαιξε και χαλαρωτικο μασαζακι.....

στα κατα μονας προγραμματα θα ελεγα η λαουρα ειναι αρκετα κλικ πιο πανω λοιπον απο την καινουρια.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζωρτζάνα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού