Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 84 10
Στριπτιτζάδικα 126411
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
4.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άλλο ένα βράδυ στο ερωτικα. 4 φιλαράκια καθήσαμε στους καναπεδάρες να απολαύσουμε το σώου. Ο χορός των κοριτσιών στο σωλήνα είναι πολύ καλός. Όσο για τα κορίτσια είναι τα ίδια εδώ και μήνες, με ελάχιστες εξαιρέσεις. Πιστεύω ότι είναι καιρός για αλλαγές και καινούργιες μεταγραφές. Διαφορετικά θα βαρεθούμε και θα κάνουμε κατά Συγγρού μεριά. Από τα καλύτερα της βραδιάς (πάντα σύμφωνα με το δικό μου γούστο) είναι η Κορίνα, η Ίνκα, η Καταλίνα, η Ραβίνια, η Γιάννα και η Ρωξάνη. Ήταν και δύο ξανθές αλόγες, αλλά δεν ήταν για τα κιλά μου...ήταν και η περιβόητη Άρτεμις (σιγά το πράμα), η οποια δεν ξεκόλησε από έναν τύπο όλο το βράδυ...ήταν και 2-3 κοντορουμανάκια που δεν έλεγαν...ήταν και η ελληνίδα Κατερίνα η οποια δεν μας τίμησε (δεν χάσαμε και τίποτε βέβαια)...και δεν θέλω φυσικά να αδικήσω τις υπόλοιπες. Εγώ χόρεψα με την Κορίνα και την Ραβίνια. Τέλειες και οι δύο, αν και ο χορός τους είναι διαφορετικός (γιαυτό τις επέλεξα). Πριβέ δεν πήρα γιατί είναι κοροϊδία. Τέσπα καλά περάσαμε, αλλά αν δεν ερθουν καινούργια μωρά - που να αξίζουν όμως - εγώ δεν ξαναπάω με τις ίδιες!
Καλή σας μερά συναγωνιστές και καλές επιτυχίες!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2020
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.119
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού