Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν θυμαμαι ακριβως την ημερομηνια, αλλα καπου εκει πρεπει να ηταν. Μια μερα πανω μια κατω.. Η Λιζα οπως πληροφορηθηκα απο την τσατσα ( η οποια και αυτη καινουρια αν και την εχω πετυχει παλιοτερα και σε αλλα σπιτακια ) ειναι καινουρια κοπελα. Ετσι οπως τα ελεγε φοβηθηκα μην ηταν καμια φολα και ηθελε να την προμοταρει για να πιασει, αλλα η γκομενα ηταν πολυ ομορφη. Δε θυμαμαι απο που μου ειπε οτι ειναι, λες και εχει σημασια! Παντως ελληνιδα δεν ηταν, οχι οτι και αυτο εχει περισσοτερη σημασια..! Απλο προγραμμα φυσικα, μην την παθουμε και με το καλημερα, το οτι ειναι καλη στην εμφανιση δεν λεει και απο μονο του πολλα.. Ειχε εναν πελατη πριν απο εμενα οποτε ηθελα να δω και αν θα τον ξεπεταξει η αν θα παρει το χρονο της να κανει τη δουλεια της. Εκανε γυρω στο 25λεπτο-μιση ωρα να ερθει οποτε λεω οκ. Χαιρετουρες οι τυπικες στην αρχη, και κανει μια ξαφνικα εκει που μιλαγαμε και αρχιζει να μου τον παιζει. Μου ηρθε λιγο καπως, αλλα το γουσταρα να πω την αληθεια. Η πιπα ( με καποτα ) στην αρχη με ξενερωσε αλλα οταν της ειπα πιο γρηγορα κλπ και της εδωσα να καταλαβει πως την θελω, εγινε πολυ καλη. Παιρνει απο λογια, καλο σημαδι λεω. Στο κυριως θεμα ακρως ικανοποιητικη, κυριως στην κανονικη σταση οπου με κοιτουσε, μου μιλουσε κλπ. Δεν ηταν το γαμησι με καμια πορνοσταρ, αλλα κατι πιο γηινο και "πραγματικο". Εχει και αυτο τη χαρη του και οταν η γκομενα ξερει τι κανει. Δυο στασεις αλλαξαμε ολες και ολες, οταν ηρθε αυτη απο πανω μου ειχε μαγκωσει τον πουτσο και την ενιωθα καλα, και ως εκ τουτου δεν ντραπηκα να χυσω! Καλο γαμησι, ηρεμο και "καθως πρεπει" χωρις σε καμια περιπτωση να γινεται βαρετο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίζα
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού