Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351703
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πηγα για μια ακομα τσαρκα στα μπορδελα του κεντρου μηπως βρω μια καλη φθηνη λυση.Στο δρομο με σταμτησαν για ελεγχο οι μπατσοι και κανανε και πλακα μαζι μου.Τα νευρα μου εσπασαν.Οποτε τα παρατησα ολα και λεω αφου κοντα ειναι να παω στα βουνισια τα πιο ψηλα,αν και με ποιο ψηλες τιμες να κανω δουλεια σαν ανθρωπος με ησυχια.
Το εχω ξαναπει,δεν εχω μεγαλη εμπειρια σε στουντιο οποτε στο πρωτο που βρηκα σταματησα κι ολας.Ευκολα παρκαρα.Ερημος κι ο δρομος.Τουλαχιστον εκει δεν ειχε μπατσους να περνας κατω απο τα βλεμματα τους.
λιγο αμηχανα ενιωθα αλλα η τσατσα ηταν πολυ καλη και με ξεψαρωσε.Η Εμιλυ ειναι ΩΡΑΙΟ κομματι!Γλυκια φατσα,ωραιο καβλιαρικο σωμα...
Αρχισαμε με καθολου βιαστικη προετοιμασια του φουτσου.Τριβοταν πανω μου σαν τριφτης.Ενιωθα τις ρογουλες της ππανω μου.Με χαιδευε και τη χαιδευα.Σαν να ημουν με την γκομενα μου ωραια ατμοσφαιρα και οικεια!
Ο φουτσος σηκωθηκε και περασε σκουφο.Η πιπα της αρκετα καλη με καλη χρησιμοποιηση της γλωσσας.Στησιμο στα τεσσερα να κοπαναω τον ωραιο κωλο της που ειναι πεταχτος και προκλητικοσ.Εδωσα δυο μπατσακια Μεγάλο χαμόγελο Το τελειωμα προτιμησα να ειναι σε κλασικη παραδοσιακη σταση για να βλεπω το ομορφο μουτρακι της.
Μαλλον καλα εκανα και εφυγα απο το κεντρο και βρεθηκα στα βουνα.50 αλλα τουλαχιστον χαρηκα γαμησι και πηρα καθαρο αερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
residentfuck
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού