Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Call-Girls 118092
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ρουμάνα, κλασσικό 20χρονο κοντοπούτανο με φοβερά πόδια που τα τονίζει με τακουνάρες, χωρίς ίχνος λίπους (μόνο με τα ρούχα φαίνεται λίγη κοιλίτσα αλλά είναι λόγω της κλίσης της σπονδυλικής της στήλης), ξανθό μαλλί εξτένσιον (μου τη σπάνε αυτοί οι κόμποι στα μαλλιά τους), κουκλίστικο προσωπάκι (προσοχή κίνδυνος να την δαγκώσετε), βυζιά φτιαγμένα καλή δουλειά αλλά πέτρα. η προστυχία της που αναφέρουν πολλοί εδώ είναι μάλλον από αδιάφορο στυλ με το οποίο γαμιέται: μάσημα τσίχλας, χαλαρή σου βγάζει κάτι "το κάνω πολύ καιρό αυτό κ δεν μασάω". κάπως έτσι δεν μάσησα κ εγώ στο πολύ καλό τσιμπούκι της με τσίχλα μέντα, έτσι για να σε καίει λιγάκι, με dp, φτυσιές, διαφορετικές γωνίες, καρφώματα κ.λ. όταν προσπάθησε να με κάνει να χύσω αλλά αντιστάθηκα. στο καβάλημα τίποτα σπουδαίο αν κ έδειχνε να καβλώνει. όταν την γύρισα από κάτω κάβλωσε πιο πολύ κ έδειξε σαν να έχυσε. όταν την ρώτησα μου είπε 'να είμαι ειλικρινής, όχι' (είναι κ ειλικρινής λοιπόν!). έτσι κ εγώ συνέχισα στο ίδιο μοτίβο μέχρι που μάλλον τελείωσε (δεν ξαναρώτησα Χαμόγελο) κ σίγουρα τελείωσα εγώ! Υπομονετικά περίμενε να δει αν θα πάρω κ 2ο πιάτο, κ της είπα ότι θα πάρω μια τσιμπουκομαλακία. έχυσα στο στόμα της όπου κ τα ρούφηξε για να τα φτύσει στο μπάνιο αργότερα. ένα δυό που με χάλασαν ήταν τα "νο, νο" που άρχισε όταν πήγα να βάλω δαχτυλάκι στο μουνί, το άνετο στυλάκι της, κ ότι αποφεύγει να σε κοιτάει την ώρα του γαμησιού. η γκόμενα ξέρει ότι αρέσει, σε κρατάει σε απόσταση ακόμα κ αν σε φιλάει παθιάρικα στο στόμα ή κουρνιάζει στην αγκαλιά σου, σου λέει πόσο χαζή είναι μόνο κ μόνο για να ανακαλύψεις πόσο έξυπνη είναι (φοιτήτρια λέει τουριστικών στη ρουμανία). από επικοινωνία, στα αγγλικά πάντα αλλά θέλει λίγη προσπάθεια έτσι που τα μιλάει. έχει όρεξη πάντως για κουβεντούλα, πάντα για να σου δείξει πόσο δεν μασάει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 17, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού