Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μολις γυρισα σπιτι εκανα ενα κρυο ντους.

Σκαω στο σπιτακι,χτυπαω κουδουνι,μου ανοιγει η ευγενικοτατη υπηρεσια και αφου ειπε το ποιημα φωναζει την μανταμ μιλανα... Βγαινει χαμογελαστη φορωντας ενα καυλιαρικο διαφανο μαυρο κομπινεζον,ωραια γκρι ψηλοτακουνα,γλυκια φατσουλα,μαυρομαλλα,ωραια βυζια. Σκαω 60 για 69 και βουρ στο δωματιο............................
Χτυπησε πριν μπει(ευγενικοτατη) ενω περιμενα στην καρεκλα. Μοναδικη προσεγγιση απο μερους της την στιγμη που με ειδε στην καρεκλα που περιοριστηκε στο : "Go to bed?"(αφου με χαιδεψε λιγο στα γονατα), " Go to bed",της λεω. Συνενοηση στα εγγλεζικα,οπου και κοκορευοταν οτι τα μιλαει απταιστα. Μολις ξαπλωνω αρχισε..... βγαζει τακουνια,βγαζει κομπινεζον,βγαζει σουτιεν,βγαζει στρινγκακι(ολα αυτα γυρω στο μισαωρο...) και εκει φανηκε η ανομοιομορφια του σωματος της(δεν μπαινω σε λεπτομερειες,θελω να το ξεχασω). Αρχισε να τριβεται πανω μου περιμενοντας να καυλωσω αλλα τζιφος. Πηρε πιο δραστικα μετρα και με μια μοναδικη κινηση,εγλειψε τον δεικτη μαζι με τον αντιχειρα του δεξιου της χεριου και μου χαιδευε κυκλικα την ρογα(τα συμπερασματα δικα σας). Βγαζω το μποξερακι, και αρχιζει παλινδρομικη κινηση στο πεος για να καυλωσω οπου και εγινε. Αφου στηθηκε απεναντι μου στα 4 την ωρα της πιπας(μια πολυ κατω του μετριου πιπα),πηγε να αποφυγει το 69 αλλα της το θυμισα με κινησεις του σωματος. Σε πρωτη φαση ιεραποστολικο,με κραυγες οπου περισοτερο με ξενερωνανε και την ωρα που ανεβασα λιγο στροφες σε αυτη τη σταση αρχισε τα "Μη,μη,μη". Την γυρναω σε πισοκολλητο,ωραιος μεγαλουτσικος κωλος, οπου πηγαινε ολο και πιο μακρια για να μην μπορω να μπω ολοκληρος μεσα και αφου εκλεισα τα ματια και θυμηθηκα παλιες ενδοξες στιγμες σε αυτο το σπιτι(Αφροδιτη) εφτασα στο τελος. Μου εδωσε χαρτι αλλα και αρωματικο μαντηλακι(οπως της εχουν πει). Αλλα 40 λεπτα μετα να βαλει σουτιεν,κομπινεζον,στρινγκακι,τακουνια...

Ετσι οπως την εκοψα ισως και να αλλαζει ονοματα οποτε θελω να ειμαι οσο πιο λεπτομερης γινεται στην περιγραφη της:Υψος max 1.65-1.70(φανταστειτε την χωρις τα τακουνια στο σαλοναρισμα),μαυρα μαλλια οπου τα ειχε κοτσο,λιθουανικης καταγωγης,αφρατουλα, σχετικα γλυκο προσωπο και ενα ωραιο αλλα συναμα υπουλο χαμογελο.
*Περιμενουμε απο τις κοπελες σεβασμο για τα λεφτα μας,οπως αυτες απο εμας για την δουλεια τους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Μιλάνα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού