Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 16 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την ειχα συναντησει περυσι,3 φορες.Ντροπή
Ειμαι λατρης των BBW και η Χριστινα τουλαχιστον περυσι που την συναντησα ηταν.
Την πρωτη φορα με εστησε κανα μισαωρο,αλλα με το που ηρθε συγνωμη,μπανακι,και κατευθειαν στο παρασυνθημα,δεν εχασε καθολου χρονο,εχυσα 2 φορες,την μια στο στομα της κατα την διαρκεια της υπερ-τελειας πιπας που μου εκανε.Και την δευτερη στα 4.
Ειχα μεινει εκστασιασμενος,βεβαια με χαλασε οτι την κοπανησε 10 λεπτα νωριτερα,αλλα λεω δεν γα..... ημουν με το χαμογελο του ηλιθιου στην φατσα.Ομολογω ειχα περασει τελεια.Κοστος?100 για 50 λεπτα.Καλα ειναι νομιζω.
Μετα απο κανεναν μηνα της ξανατηλεφωνω,κανονιζουμε να βρεθουμε,ηρθε παλι καθυστερημενη αλλα δεν πειραζει,σκεφτομαι,θα με ανταμοιψει πλουσιοπαροχα.Χμμμ;
Μπααα.Μετρια πιπα,μετρια συμμετοχη,ενταξει,μπορει να ημουν ενθουσιασμενος απο την πρωτη φορα και να περιμενα περισσοτερα σκεφτηκα,μην την αδικησω.Αλλα οταν ηρθε η ωρα να πληρωσω τρωω την κρυαδα.150 μου λεει.Γιατι?Περασε η ωρα μου ειπε και θα πρεπει να της πληρωσω μισαωρο.Ναι,ειχαν περασει 10 λεπτα που ηταν ο χρονος κατα τον οποιο ντυνομασταν.Μαλλον εκανα λιγη μανουρα αλλα τα εδωσα.Ντροπή
Την τριτη φορα,κανονιζουμε να βρεθουμε,της λεω οτι ξερεις,την περασμενη φορα μου χρεωσες μιση ωρα,αλλα ηταν 10 λεπτα που ντυνομασταν,οποτε θα κατσει λιγο παραπανω για να πατσισουμε.Μου λεει ενταξει.Βρισκομαστε,μια πιπα και στο μισαωρο πηρε δρομο.
Καλα να παθω.Βλεπεις την ειχα πληρωσει μολις βρεθηκαμε.ΚΑλα να παθω.
Απο τοτε της εχω ριξει ακυρο.
Δεν ξερω αν αλλος συναγωνιστης εχει αναλογη εμπειρια,ελπιζω οι υπολοιποι να μην ειστε τοσο Γλώσσα τυχεροι Money Mouth οσο εγω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
ovelix1
Μέλος
Εγγραφή:
10 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
91
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού