Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κριτική μου δεν αναφέρεται σε μία συγκεκριμένη συνάντηση, καθώς έχω βρεθεί με την κοπέλα αρκετές φορές. Για την εμφάνιση της υπάρχουν επαρκείς πληροφορίες, το πρόσωπο της είναι αυτό το ωραίο μουτράκι που βλέπεται στις φωτογραφίες ενώ το σώμα της είναι καλό μεν αλλά έχει κάποια σημάδια που έχουν ήδη αναφερθεί και οι προηγούμενοι από εμένα.
Τα δυνατά σημεία της κοπέλας πιστεύω πως είναι η διάθεση που έχει στο σεξ και η εξυπνάδα της. Η συμμετοχή της είναι πολύ καλή και στο σεξ σου δίνει την εντύπωση πως δεν κωλώνει πουθενά γιατί το γουστάρει πραγματικά αυτό που γίνεται. Επίσης έχει την απαιτούμενη ευφυΐα να κάνει μία κουβέντα μαζί σου σε καλό επίπεδο (σε αυτό βοηθάνε και τα καλά αγγλικά της) και στο κρεβάτι να μπορεί να κατανοήσει γρήγορα τι θέλεις να κάνεις και να ακολουθήσει. Από την πείρα μου με τις σιτυτουρίστριες αυτό το θεωρώ πολύ σημαντικό.
Όποιος είναι λίγο παρατηρητικός θα διαπιστώσει πως η Gabi είναι η πιο συνεπής παρουσία στην πόλη μας τον τελευταίο χρόνο. Αυτό εγώ το θεωρώ καλό καθώς πολλές φορές από το να ψάχνω ψύλλους στα άχυρά για μία καλή περίπτωση μέσα σε τόσες fake και μάπα κοπέλες που πάνε να μας σερβίρουνε, προτιμάω αυτήν που πάντα με κάνει να περνάω καλά μαζί της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού