Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 16 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν ξέρω ποιοί την συμβουλεύουν, αλλά μάλλον για λαλάκες πρόκειται. Εκτός και αν στο κεφάλι της κοπέλας υπάρχει το ακατοίκητο. Χθες δεύτερη φορά που συμβαίνει το ίδιο. Κλεισμένο ραντεβού μετά από αρκετό καιρό, με λίγη προσπάθεια. Το πρωί της ίδιας μέρας στέλνω μνμ και την ρωτάω άν για 9.30 μπορεί να γίνει 8.30, αλλά αν δεν μπορεί ισχύει το 9.30. Μου απαντάει οτι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα για πιο νωρίς. Τυχαίνει και είμαι στον Πρίαμο στις 7.40. Παρκάρω, κλειδώνω και μου στέλνει μνμ: Μωρό δεν μπορώ τα λέμε άλλη φορά.
Ουδεμία σοβαρότης. Εκνευρίζομαι, γιατί αφήνω την δουλειά μου με χίλια προβλήματα και μετά από το πρώτο χουνέρι που μου έκανε, μου το ξανακάνει. Εκνευρίζομαι, γιατί της στέλνω ενα ευγενικότατο μνμ που ούτε καν μπαίνει στο κόπο να απαντήσει (ενω έχω ανεβάσει κόκκινο) ούτε εκείνη την ώρα αλλά ούτε αργότερα. Της άφησα 30 ώρες ωστε να απαντήσει...
Μαύρο στην εν λόγω "κυρία" και να της θυμίσω πως υπάρχουν γυναίκες που παρέχουν πληρωμένο έρωτα και είναι πολύ πιό κυρίες από άλλες. Αναμένω, όχι για να βρεθώ μαζί της όσο για να δώ που θα πάει αυτή η κατάσταση. Αν κάποιος έχει παρόμοιο γεγονός, δεν είναι ντροπή να το αναφέρει. Αυτά και να μην σας κουράσω άλλο γιατί μπορεί να γίνω ... κακούλης.

Το κόστος αφορά μνμ και βενζίνη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 09, 2010
Κόστος
10€
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
vendetta88
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
3
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού