Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χαιρετώ τους φίλους και συναγωνιστές. Είχα καιρό να ασχοληθώ με το άθλημα για προσωπικούς λόγους. Την τελευταία εβδομάδα του Οκτώβρη κατέβηκα Αθήνα για δουλειές. Σαββατόβραδο και μόνος δε λέει. Ανοίγω την ατζέντα μου,μπας και κανονίσω κάτι. Τυχαία είχα γραμμένο το τηλ.της Estella από παλαιότερη συνάντηση μας,όπου θυμάμαι καλά πράγματα από αυτήν. Άλλωστε τα πολλά review το αποτυπώνουν πλήρως. Είχα την εντύπωση ότι είχε σταματήσει,αφού το προφίλ της στο Εσκορτνιούς εξαφανίστηκε,όπως και στο Εσκορτουρς.Δεν πειράζει είπα ας κάνω μια προσπάθεια. Στέλνω μήνυμα και ώ του θαύματος απάντησε! Ηταν και διαθέσιμη μετά από κάνα δίωρο μου είπε. Προσπαθώ να επαναφέρω στην μνήμη μου το πρόσωπο και το σώμα της. Πέρασε καιρός από την προηγούμενη συνάντηση μας. Ήρθε με λίγη καθυστέρηση λόγω κίνησης στο δωμάτιο μου. Ντυμένη εντυπωσιακά με εφαρμοστό μπλέ μίνι φόρεμα και μαύρο κολλάν που τόνιζε τα μακρυά πόδια της Τέλεια μάτια,ύψος δυσθεώρητο με τα τακούνια και πρέπει να πιάνει το 1,85 με αυτά. Χαμόγελα,φιλάκια,με θυμήθηκε και μετά από λίγο στο μπάνιο. Αρκετή ώρα εκεί,μιας και είναι πολύ καθαρή. Βγήκε με ένα σετ εσώρουχα,όπου θαύμασα το ωραίο κορμί της. Είναι μια ώριμη γυναίκα,χωρίς τίποτε το φτιαχτό επάνω της. Όλα φυσικά. Δεν νομίζω να χρειάζεται να πώ λεπτομέρειες,μιας και οι φίλοι προηγούμενα το έχουν καλύψει πλήρως. Όλα φυσικά και χωρίς υπερβολές με απίστευτη συμμετοχή από μέρους της,με υγρά,πολλά φυσικά υγρά...Όσα περισσότερα της δώσεις,τόσα περισσότερα θα πάρεις,πάντα όμως με ασφάλεια και καθαριότητα.
Όσοι λοιπόν είναι λάτρεις των ώριμων γυναικών,δεν έχουν λόγο να μην την καλέσουν να τους κάνει παρέα. Ιδίως τώρα που η Αθήνα έχει γεμίσει με μέτριες τουρίστριες και αγνώστου προέλευσης νεαρά call girls. Το τηλέφωνο της ισχύει όπως και πριν,απλώς δεν το διαφημίζει στο εσκορτνιους πλέον. (υπάρχει και το pm για όποιον δεν το έχει).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 23, 2010
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.014
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού