Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823730
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η εμπειρία μου με τη Νεφέλη έχει ώς εξής¨......
Δευτέρα πρωί έφτασα στο στούντιο αρκετά νωρίς (μπορεί να είμουν και ο πρώτος της ημέρας) με αποτέλεσμα να βρώ το χωρο αδειο.
Στο λίγο που είδα φευγαλέα το κορίτσι μάρεσε αρκετά ετσι ώστε να δοκιμάσω μαζί της
πλήρωσα 60 ευρώ για απλό + 69 και μπήκα στο ωραίο δωμάτιο
Η νεφέλη νέα σε ηλικία με ωραίο αδύνατο σωματάκι μαύρα μαλλιά και τσαχπίνικο γλυκό πρόσωπο ήρθε μετά απο λίγο.
Ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε να με παίζει και να με χαιδεύει με τα χέρια της ,το σώμα της πεντακάθαρο και με απαλό μαλακό δέρμα ξαπλωμένο δίπλα μου ηταν το καλύτερο αφροδισιακό μου
αφου φτάσαμε στο στάδιο του στοματικού με καβάλησε σε στάση 69 χαρίζοντας μου το πανέμορφο μουνάκι της
είχα φτάσει πια σε προχωρημένα στάδια ηοδονής όταν ανέβηκε απο πάνω μου για να δεχτεί μέσα της το σχεδόν έτοιμο να πυροβολήσει όργανο μου.
δυστηχός δεν μπόρεσα να καθυστερήσω καθόλου την εξπερμάτιση και δεν άργησα να τελίώσω ενω αυτή είχε ξαπλώσει πάνω μου και με χαιδευε αγκαλιάζοντας με στο κεφάλι
κατσαμε λίγο έτσι μέχρι που σηκώθηκε και χαλαρά κουβέντιαζε μαζι μου μιας και δεν είχε άλλη δουλειά εκείνη τη στιγμή ενεκα το studio ηταν αδειο.
Θα την χαρακτήριζα αρκετά αισθησιακή πρόσχαρη και γλυκήτατη και θα ηθελα να ξαναπέρναγα μαζι της κάποιες νέες στιγμες στο μέλλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
slave1975
Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού