Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 303 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 291288
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εκωλογες χθες!
ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ για καποιους για μενα αδιαφορη τελείως.Όχι ακριβώς αδιάφορη,γιατι αποκτησε ενδιαφέρον κατα το μεσημερι με την ψηφο που πηγα κι εριξα στη Φραντζη Χαμόγελο
Το στουντιο στη Φραντζη παντως ειναι χαλια!ΘυμόςΚαποτε ισως να ηταν στα δεδομενα στουντιο,τωρα οι τοίχοι πέφτουν και οι σοβαδες εχουν ποτισει υγρασια Λύπη Τα μανιτάρια λείπουν να φυτρώσουν στις σκαλες Χαμόγελο
Ευτυχώς μέσα η ατμόσφιαρα είναι καπως καλύτερη.Ζεστη ατμοσφαιρα με τη τσατσα να εχει κεφια και να λεει για εκλογες και κομματα!Εγω περίμενα τον κόμματο κι ας ελεγε η αλλη για κομματα Μεγάλο χαμόγελο
Η Αννα Μαρια μου ειχε λειψει.Βασικα ηταν και η πιο αξιοπιστη επιλογη που βρηκα εκεινη τη μερα στα μερη εκεινα.Ηθελα να χαλαρωσω,να με περιποιηθει χωρις να κανω εγώ τα πάντα.
Ξεκινησαμε αριστα όπως πάντα με τα φιλια της να με κατακλύζουν και όταν εφτασε κάπου κοντα στην επίμαχη περιοχή το ΚΕΦΑΛΙ αρχισε να κοκκινίζει ΝτροπήΝτροπή!Μου γυρνάει τη κωλαρα της φατσα καρτα και αρχιζει το 69!Μουναρα πεντακαθαρη να χαιρεσαι γλυψιμο.Εγω ενιωθα να εξαφανίζονται όλα στο στομα της γίδια-μύδια-αρχίδια και το κεφαλι να αρχιζει να ρίχνει θερμοκρασία και να ετοιμάζεται για διείσδυση στη περιοχή που είχα φροντίσει με τη γλώσσα μου!Γλώσσα
Πάμε ιεραποστολικό και εκεινη να παίζει με τις βυζάρες της ενω εγω με αργο και μετα με γρηγορο ρυθμό εγραφα χιλιομετρα με το τρενακι μου!Σε σταση πισωκολλητη και με τουρλωμένο κωλο σφυριξε η λήξη!Εμμμμ
Θελει αντοχη ρε γαμωτο Θυμός να κρατηθεις για πολλή ώρα βλέποντας αυτή τη κωλαρα χωρίς να τελειώσεις!
Πραγματικά οι εκωλογες αποκτησαν νόημα χθες!Ψηφιζω Αννα Μαρία!Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού