Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 3 10
Strip Clubs (Abroad) 14678
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
2.0
Πρόσβαση/parking
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πηγα στο μαγαζι για να μην χαλασω χατηρι σε ενα μωρο. "Θα ειμαι Παρισι και δουλευω στο Hustler Club. Ελα να με δεις" μου ειπε και χατηρια σε τετοια μωρα δεν χαλαω!Χαμόγελο

Πηγα στο μαγαζι κατα τις 9 το βραδυ και το βρησκω κλειστο. Κοιταω στην πορτα και λεει ανοιχτω απο της 10 το βραδυ, οποτε πισω στο ξενοδοχειο που ηταν 3 λεπτα απο το μαγαζι περπατητος.

Ξαναπαω στις 10 και αυτη την φορα ηταν ανοιχτο. Εισοδος 30 ευρω που συμπεριλαμβανει το πρωτο ποτο. Χωρος μετριος οπου δεν αφηνουν καπνισμα, πρωτο σπασιμο (Εχει ενα ξεχωριστο μικρο δωματιακι μολις μπεις δεξια οπου μπορεις να καπνισεις μονο ορθιος!!) Σε ολα τα κλαμπς που εχω παει καπνισμα επιτρεπεται παντου και ειναι απολαυση με ενα ποτο και μια μικρη διπλα σου. Εδω ομως οχι.Θυμός

Προχωραω μεσα και αφηνω το παλτο μου, αλλα 3 ευρω, και μπαινω στην κυριως αιθουσα με την πιστα στην μεση οπου χορευαν ενα ενα τα μωρα! Μονο το πανω μερος βγαζουν στην πιστα για να καμαρωνεις βυζια! Βλεπω την μικρη και παμε σε ενα καναπε να τα πουμε. Ερχεται και μια φιλη της Τσεχα και αρχιζουμε τα ποτα. Καθε ποτο 20 ευρω, οποτε ο καθε γυρος για τους τρεις..... 60 ευρω. Ενω τα λεγαμε εκοβα τα μωρα στην πιστα, θα ελεγα οτι ηταν απο 7 και πανω απο Ουγγαρια, Τσεχια, Σλοβακια και Πολωνια κατα τα λεγομενα του μωρου, οπου μου ελεγε ποια αξιζει και ποια ειναι μπιτς Μεγάλο χαμόγελο

Μεταξυ ποτων την καναμε και στο δωματιακι για ενα τσιγαρο στα πεταχτα οπου εχει και ποιο ησυχια για να μιλησουμε και να ανταλλαξουμε τηλεφωνα!

Κατα τις 12 το βραδυ μου λεει το μωρο θελεις να παμε με την φιλη μου κατω στο πριβε να σου χορεψουμε? Λεω μιας και ημαστε εδω δεν παμε!!Μεγάλο χαμόγελο Στην σκαλα ομως ηταν ο κερβερος ο οποιος μου λεει "μια ωρα πριβε κατω με τις μικρες............520 ευρω!!!)

Γυριζω στην μικρη και την φιλη της και της λεω "520 ευρω δεν δινω, αν θελεται ελατε απο το ξενοδοχειο μου μετα και σας τα δινω εκει με χαρα!" Δεν πηγα κατω με τις μικρες αλλα εκοψα τον χωρο γιατι οι τουαλετες ειναι κατω. Ο χωρος πολυ μετριος με καναπεδες και κουρτινες. Κανεις δεν ηταν κατω, και ο χωρος αδειος. Μου λεει το μωρο οτι η ιδιοκτησια παιρνει τα 400 και αυτες τα 120 ευρω μιζα.

Μετα απο 4 γυρους ποτα, εισοδο, και πουρμπουαρ μου ερχεται ενας συνολικος απολογισμος......280 ευρω!!

Δεν αξιζει το μαγαζι τετοια χρηματα, αλλα δεν πηγα για το μαγαζι!! για το μωρο πηγα, και τα ειδα και τα δυο την αλλη μερα στο ξενοδοχειο μου.Μεγάλο χαμόγελο

Δεν αξιζει να πατε στο μαγαζι γιατι δεν αφηνουν καμια επαφη με τα μωρα, ουτε και στα πριβε κατω. Εχουν καμερες παντου αποτι μου ελεγε το μωρο!

Σε γενικες γραμμες αν πατε, πατε για ενα ποτο και να δειτε ομορφα μωρα να χορευουν. Αν παρετε και κανενα ποτο για μωρο να υπολογιζετε γυρο στα 100 - 120 ευρω να σας φυγουν.
Lucent51
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
149
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 novusordo, Steffan(1), Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2017
η κριτικη σου με αποτρεπει εν ετει 2017 να επισκεφτω το συγκεκριμενο,θα βρω κατι αλλο!
N
novusordo
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1