Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
…με καθηγήτρια την nicol φυσικα!Ενα ενδιαφέρον δείγμα της κατηγορίας milf-mature,για τους λάτρεις του αιδους,με διεθνή εμπειρία καθώς έχει διδάξει σε ιδρύματα της Γαλλίας και της Ελβετίας .Η Nicol είναι γαλλιδα,ξανθια με καστανά μάτια και μεγάλο στηθος,είναι περίπου 40-45 ετων.Διατηριται πολύ καλα,εχει σημάδια από πλαστικές επεμβάσεις στο πρόσωπο αλλά ένας λάτρης των ωρίμων κυριών δεν πρόκειται να αποθαρυνθει.Στο κάτω κάτω είναι και αυτά μεσα στα χαρακτιριστικα της γνωρισματα.
Η ψηλη μελαχροινη και πολύ εξηπηρετικη τσατσα με υποδεχτικε,της ακουμπησα 60Ε ,με οδηγησε στο δωματιο και μετα από μικρη αναμονη εμφανιστικε και η nicol Γλώσσαπου φορουσε ένα εντυποσιακο σετακι μαυρων εσωρουχων.Αφου χειροκροτισα το striptease που εκανε,για τα ματια μου μονο,με χαιδεψε και με εγλειψε από τη μεση και πανο,μετα μου εγλειψε τα αρχειδια και μου εβαλε το προφυλακτικο .Ηρθε η σειρα μου να περιεργαστω με τη γλωσα τις βυζαρες της,τις μασχαλες της ,το piercing που ειχε στον αφαλο το γλυκο μουνι και την δουλεμενη κωλοτρυπα.Στο σημειο αυτό ειχα την ευκαιρια να θαυμασω το γυαλιστερο της δερμα και τα τατουαζ που διακοσμουσαν τη μεση και τη δεξια ωμοπλατη της.ανεβηκε από πανω μου για ένα συντομο cowgirl και μετα καναμε ιεροποστολικο.Οπως ημουν από πανο της ηταν ευκαιρια να φιλισω τα σιλικονουχα χειλει της.Η αισθηση ηταν πρωτογνορη και ωραια .Γρηγορα το γυρισαμε σε παθιασμενα γλωσσωφιλα διαρκειαςMoney Mouth.μετα τη γυρισα στα 4 κατι που μαλλον της αρεσε περισσοτερο κρινοντας από την αυξημενη ενταση των ηχητικων της εφε.
Το τελος ηθελα να είναι θεαματικο και τη ρωτησα αν ηθελε να χυσω πανω της,συνφωνησε ξαπλωσε διπλα μου και μου εδωσε στοχο την πλατη της.Ενω χαιδευα την κωλοτρτπιδα της,ετοιμαζα το υγρο πυρ μουτο οποιο εκτοξευσα στην πλατη της και στο ν ομορφο κωλο της ψιθυριζοντας ερωτολογα στα γαλλικα.Μιλησαμε για λιγο και με από χαιρετησε με ένα φιλι στο στομα.
Η αλήθεια είναι ότι την περίμενα κάπως πιο εκδιλοτικη.παντως αξιζει,τα ελληνικά της είναι πολύ καλά και μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν απογοητεύει κανέναν ακόμα και με λιγότερα λεφτα.Αυστηρα για τους λάτρεις της κατηγορίας milf-mature.Για τους κουλουροφαγους προσφέρεται στην ανταγωνιστική τιμή των 80Ε .Ο όμορφος κωλος της έχει θεσει υποψηφιότητα για να τον τοξεύσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.495
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού