Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Call-Girls 118078
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η εν λόγω συνάντηση έγινε ανήμερα στα γενέθλια μου.Κλείσιμο σε ξενοδοχείο επί της Βουλιαγμένης.Το γραφείο εξυπηρετικό και η τηλεφωνήτρια ευγενική.Ευτυχώς δούλευε η Αριάνα εκείνο το βράδυ οπώτε έκλεισα δίχως δεύτερη σκέψη.Παρκάρισμα άνετο λόγω του περασμένου της ώρας,κλείσιμο δωματίου και μπανάκι περιμένοντας το κορίτσι.Τσιγάρο στο μπαλκόνι με την ευχάριστη παρουσία των γειτόνων-δυο γυναίκες και ένας τύπος που τους έβγαζε φωτογραφίες στα κάγκελα-και στο επόμενο πεντάλεπτο χτύπημα της πόρτας.Η κορασίδα είχε έρθει.Ομολογώ με ξάφνιασε ευχάριστα.Ντυμένη με ένα άσπρο μπουφάν που μόλις το έβγαλε εμφανίστηκε ένα μαύρο φόρεμα και ένα ζευγάρι γόβες.Μετά τις διαδικαστικές χαιρετούρες-συστάσεις κάθισε στο κρεβάτι όπου κάναμε ένα τσιγάρο και κουβεντούλα.Στη συνέχεια βγάζει το φόρεμα και μένει με τα εσώρουχα.Ένα ροζ σουτιέν με ασορτί στρινγκάκι.Ξαπλώνω και έρχεται και με αρχίζει στα γλωσσόφιλλα.Μετά κατεβαίνει προς τα κάτω και μου κάνει την καλύτερη πίπα.Το απόλυτο deep.Μετά γυρνάμε σε 69 και τέλος εγώ όρθιος όπου καταθέτω στο στόμα της.Διάλειμμα για μπάνιο,πάλι τσιγάρο και κουβεντούλα στο κρεβάτι ώσπου να ξεκινήσει ο δεύτερος γύρος.Τελίκα η πίπα της είναι για σεμινάριο.Πίστευα ότι έπαιζα σε πορνοταινία καθώς μου τον έγλειφε με όλους τους πιθανούς τρόπους.Συν τα απαραίτητα φτυσίματα.Μετά απο μιας μεγάλης διάρκειας πίπα μου περνάει προφυλλακτικό και ανεβάινει επάνω.Στη συνέχεια πισσωκολλητό,και τέλος ιεραποστολικό όπου και τελείωσα για δεύτερη φορά.Οι φωνές της κατα τη διάρκεια του σεξ αρκετά καυλωτικές και δεν θα ήταν υπερβολή να πω ότι μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο.
Τελικά αυτο το ρουμανάκι το ευχαριστιέται αυτό που κάνει και αποτελεί μια από τις καλύτερες επιλογές στην αθηναική πιάτσα.Σίγουρα θα ξαναπάω μαζί της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
PW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, NICK TRIVE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού