Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351698
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από εμφάνιση με τρελαίνει το ρωσσιδι αυτό.Ειχα περάσει καλά τότε οπότε ξαναγυρισα αλλά όχι για αυτήν,αλλά για τα ποδαράκια της που μου είχαν κανει εντυπωση και δεν τα δοκίμασα Λύπη
Την κοιταω καλά καλα στη πασαρελα του σαλονιού.Κοιτάω χαμηλά-κλικ ενα! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜολις εκανε τη χρυση στροφή για να χωθει πίσω απο τη κουρτινα Νο 1 ειδα οτι διαγραφοταν γυμνο το υπεροχο πατουρακι της.Κλικ δυο!Μεγάλο χαμόγελο Τσεπωνει η τσατσα 60 και παω στη σουιτα μου.
Το σωμα της μου αρεσει πολυ,τη καταβρισκω ειδικα αυτο το βυζι με την ωραια ρογα-πιπιλα!!Δεν ειναι σίγουρα μοντέλο αλλά έχει μια φυσικότητα και θυληκότητα στην ομορφιά που με τρελαινειειειειειει! Μεγάλο χαμόγελο Μην λεω τα ιδια και τα ιδιακαι γινω βαρετος.
Αυτη τη φορά επικεντρωθηκα στα υπεροχα κοκκινα ψηλα υποδηματα και φυσικα στα ποδαράκια της!Γλώσσα Περιποιημενα και καβλιαρικα δαχτυλακια ετοιμα για πιπιλισμα!Φαινοταν να το χαιρεται.Εκει πηρα φορα και την περιποιηθηκα με το παραπανω Μεγάλο χαμόγελο Αν σε εμπνεει η αλλη κανεις θαυματα τελικα! Σπασίκλας
Μετα ηρθε η σειρα μου να με φροντισει.Χαλαρη καβλωτικη πιπα-δεν τη θυμομουν τοσο καλη-που εκανε το τρενο να θελει να σφυριξει πριν φτασει στο σταθμο.Με ξαναηρεμει και συνεχιζει να μου μιλαει και να με χαιδευει ενω φρόντιζε να κραταει το τρενο ξαγρυπνο!
Αλλαγη καταστασης και επιτελους σε δράση!Σε ποζα των τεσσαρων με εκεινη να κανει αχ αχ Εμμμμ Διανυσα μερικα χιλιομετρα ενω κοιτουσα τα κοκκινα ψηλοτακουνα στο καθρετη!Αλλαγη σε σταση κλασικη.Εκει ειχα την ευκαιρια να χουφτώνω παράλληλα τα ποδαράκια της!Δεν ηθελε και πολυ ακόμα.Σφύριξε κι εληξε!
Θα ξαναπαω στη Σαντρα Μεγάλο χαμόγελο εννοειται!Με καβλωνει τοσο αυτη η κοπελα που θελω να δοκιμασω κι αλλο απο αυτην Γλώσσα !Κολλημα!

--Αν μπορείτε παρακαλώ προσθέστε στις Υπηρεσίες κοπέλας και τη ποδοαλγνεια για μερικούς μπορεί να είναι χρησιμη πληροφορια Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού