Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Βλέπω πως αυτό το πρακτορείο έφερε μία καινούργια κοπέλα που στις φωτογραφίες φαίνεται πολύ καλή και λέω μέσα μου «στο παρελθόν μας έφερε και μερικές καλές κοπέλες και αξίζει να κάνω μία απόπειρα».
Κλείνω λοιπόν και πάω. Χτυπάω και μου ανοίγει μία κοπέλα με χαλαρό κώλο, κορσέ στη μέση (δείγμα μπυροκοιλίας) και πρόσωπο ταλαιπωρημένο. Το δωμάτιο φαινόταν σε κακά χάλια καθώς μόλις είχε φύγει ο προηγούμενος από εμένα, άλλωστε τα λεφτά ήταν ακόμα πάνω στο γραφείο. Της λέω πως άλλη είναι η κοπέλα στις φωτογραφίες και μου απαντάει πως είναι η ίδια και τις τράβηξε πριν από 6 μήνες. Μετά από αυτά λογικό ήταν πως έφυγα.
Κοιτάω τις φωτογραφίες της κοπέλας και ανακαλώ στην μνήμη μου αυτήν που είδα στο δωμάτιο και δεν μπορώ να αποφασίσω αν είναι η ίδια κοπέλα με πάρα πολύ φωτοσόπια ή μια άλλη κοπέλα που της φέρνει λίγο εμφανισιακά. Το σίγουρο πάντως είναι πως αυτό που βλέπεται στις φωτογραφίες δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Εδώ να αναφέρω πως όταν αυτό πρακτορείο έφερνε καλές κοπέλες το επιβραβεύσαμε με τα λεφτά μας, έτσι και τώρα επισημάνω την κοροϊδία που γίνεται σε βάρος μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2010
Διάρκεια συνάντησης
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού