Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 1 10
Night/Erotic Club 7913
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Ηταν μια σιτιτουριστρια που της ειχα/εχω πολυ αδυναμια και σταματησε τον τουρισμο!! Της στελνω μηνυμα να την δω οταν θα πηγαινα πανω αλλα τιποτα απο απαντηση. Της στελνω ΣΜΣ αλλα παλι τιποτα!

Την τελευταια φορα που την ειδα, μου ειχε πει οτι δουλευε στο Escade Cabaret Δευτερα, Τριτη, Τεταρτη καθε εβδομαδα. Μετα απ ενα επαγγελματικο δειπνο δεν ειχα τι να κανω και λεω...........μπας και δουλευει ακομα??

Παιρνω ενα ταξι, γιατι το Εσκαντε ειναι λιγο μακρυα για περπατημα, και δεν εχει μετρο εκει, και φθανω στο μαγαζι γυρω στις 9.5 το βραδυ. Χτυπαω το κουδουνι και μου ανοιγει ενας Ρωσος νταβας, πολυ ευγενικος. Μπαινω μεσα και μου εξηγει το προγραμμα!! Το μαγαζι εχει 6-7 μωρα, που κανουν πασαρελα, διαλεγεις μωρο και το πας επανω στα δωματια. Κοστος 5.500 κορωνες!

Ερχονται λοιπον τα μωρα αλλα η δικια μου πουθενα. Του περιγραφω του Ρωσου το μωρο αλλα τιποτα αυτος. Ηθελε να διαλεξω απο τις 6-7 που ειχε. Απο αυτες 2-3 ηταν 7-8 βαθμολογια, και οι υπολοιπες πουρα που ουτε θα καθομουν να τα λοξοκοιταξω στην Φυλης.

Του λεω του Ρωσου οτι φευγω, γιατι δεν μου αρεσουν, οποτε μου λεει οτι ερχονται αλλα δυο στις 10 το βραδυ. Μια Πολινα και μια Βανεσα. Παω στο μπαρ και παραγγελνω ενα ποτο και κανω πλακα με εναν Τσεχο μεγαλοεργολαβο που τα εσκαγε αλυπητα στα μωρα και ηταν τυφλα στο μεθυσι. Κατα τις δεκα μπαινουν τα δυο μωρα και τι να δω. Η δικια μου εμφανηζεται με το ονομα Βανεσα και μου ριχνει μια αγκαλια. Περιμενε να αλλαξω μου λεει και θα ειμαι εδω!!

Αλλαζει η μικρη (23 χρονων ειναι) και εμφανιζεται στο σαλονι οπου μου παιφτουν τα σαγονια!! Ειχε χασει 3-4 κιλα απο την προηγουμενη φορα που την ειδα, σωμα μοντελου πασαρελας πλεον, με ατελειωτα ποδια και δυο μικρα φυσικα βυζακια. Προσωπο 9-9,5 για τα γουστα μου. Μου λεει οτι μολις γυρισε απο διακοπες στην Αιγυπτο και δεν απαντουσε στο τηλεφωνο.

Παω στο μπαρ και του λεω "ετοιμασε δωματιο" γιατι δεν κρατιεμαι!! Επειδη δεν ειχα προλαβει να αλλαξω κορωνες ειχα μονο ευρω στο πορτοφολι. Ο μπαρμαν μου λεει με χαμογελαστος αφου ειδε τα σαλια να τρεχουν, μια ωρα στο δωματιο με ζακουζι με την μικρη...............280 ευρω!!

Αει να χαθης του λεω, και ζηταω να μου καλεσουν ταξι, γιατι σε ερωτικο κλαμπ 280 ευρω δεν δινω!! Παιρνω και την μικρη στο σαλονι και της λεω ελα αυριο, η οταν τελειωσεις στο ξενοδοχειο μου γιατι πανε να με μαδησουν. Καλα μου λεει.

Επειδη ημουν καυλωμενος με το μικρο, εγω ευκολα της βαζω 9-9.5 για εμφανηση, αρχισα τα παζαρια με τον μπαρμαν! Του λεω 150 ευρω εχω, και αν ειναι δυνατον να μου κανει μια εκπτωση και εγω παω πανω στο δωματιο επιτοπου!!

Τιποτα αυτος! Με το που ερχεται το ταξι, προσοχη παιδες εχουν καμερες παντου στο μαγαζι, παω να βαλω το παλτο μου και να φυγω, με πιανει απο το χερι ο μπαρμαν και μου λεει, "αντε θα σου δωσω ενα αλλο ποιο φθηνο δωματιο, 1 ωρα με το μωρο........150 ευρω!!

Την παιρνω λοιπον επανω, γρηγορο ντουζακι, και κατευθειαν κρεβατι. Στο κρεβατι η μικρη δεν παιρνει πρωτοβουλιες, αλλα εγω δεν θελω πολλα για να την πηδηξω! Ουτε πιπα δεν χρειαστηκα. Ειναι τετοια μουνα!!

Στο μαγαζι σε αφηνουν ενα γυρο μονο, και η καταθεση εγινε πανω στο 20λεπτο, οποτε την υπολοιπη ωρα την περασα αγαπουλικα με δαχτυλα και γλυψιμο στα βυζακια της!! Δεν την αφησα στιγμη, μεχρι που χτυπησε καμπανακι κυριολεχτικα. Οταν τελειωνη η ωρα σου, σου χτυπανε καμπανακι στο δωματιο!!

Περιττο να σας πω οτι την ειδα ξανα την επομενη μερα εκτος μαγαζιου. Κατι με εχει μαγεψει με αυτο το μωρο, που δινει και κουλουρι αλλα οχι στο μαγαζι!

Προσοχη παιδες ξανα γιατι σε αυτα τα ερωτικα κλαμπ θα προσπαθησουν να σας τα παρουν στεγνα ακομα και το σωβρακο!!

Αν πατε πανω και περασετε απο το μαγαζι................Βανεσα !! Ειναι σαν να γαμας την Κλοντια Σιφερ!!


Είσοδος

Τιμή Εισόδου
Δεν εχει εισοδο
Εξυπηρέτηση προσωπικού
Καλή
Ασφάλεια μέσα στο κλαμπ
Μεγάλη ασφάλεια

Κοπέλες

Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Μέτρια
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Μέτρια
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Βανεσα
Γιατί την/τις προτείνετε;
Παλια σιτιτουριστρια που μιλαει Ελληνικα
Προς αποφυγή (όνομα/ονόματα)
Προσοχη στις τιμες και σερβις
Γιατί να την/τις αποφύγει κάποιος;
Θα προσπαθησουν να σου τα παρουν στεγνα!
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
Στην τιμη
Lucent51
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
149
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού