Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325916
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βρέθηκα με εκλεκτούς συναγωνιστές στην Θεσσαλονίκη και με την καθοδήγηση του άρχοντα Γαμαικανου, στουντιοτσαρκα.

Στο εν λόγω ίδρυμα ξεχώρισα την Αντριαννα. Ισπανίδα, όπως μου είπε, εντυπωσιακή γυναίκα με μακριά σπαστά μαλλιά, πλούσιο στήθος σιλικόνης, ωραίο κορμί.
Τυπική η υπηρεσία με περνάει στο αξιοπρεπές δωμάτιο .
Μετά από λίγο κατάφθασε και η σενιορίτα, μιας και άλλοι συναγωνιστές προηγούντο. Αρκετά γελαστή, ξάπλωσε δίπλα μου. Ξεκίνησε γλύφοντας με στο σώμα, στις θηλές και στον λαιμό μου. Δεκτική και σε μικρής διάρκειας ανάλογη περιποίηση από πλευράς μου. Χτυπήματα του μορίου στο στήθος της.
Με πολύ χέρι το στοματικό της. Δεν ήταν ιδιαίτατα βαθύ και θα το χαρακτήριζα μονότονο. Απλά ανεβοκατεβάσματα του κεφαλιού της επάνω στον «μικρό Cheyenne».
Όμως ασχολήθηκε και με την γύρω περιοχή και εκανε και το απαραίτητο καραμέλωμα στα @@κια.
Ανέβηκε επάνω μου για το ξεκίνημα. Μέτρια πράγματα. Μηδενική συμμετοχη, Αφού πέρασαν κάποια λεπτά, την γύρισα στα τέσσερα και με θέα το «δουλεμένο» κουλουράκι της, τελειώσαμε.
Με ευχαρίστησε, με χαιρέτησε και έφυγε.

Μια μέτρια εμπειρία. Τίποτα το αξιοσημείωτο, καλή για τα χοντρά που λένε. Χωρίς να είναι άσχημα, μια διάθεση ξεπετας και γρήγορου τελειώματος υπήρχε.
Κάπου λογικό όμως, μιας και το συγκεκριμένο ίδρυμα είναι παράρτημα της Τριγγετοαλυσίδας στην συμπρωτεύουσα……

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αντριάννα , που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού