Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Λάουρα είναι μια αρκετά λεπτή, μάλλον ψιλή, μελαχρινή, κατσαρομάλλα κοπέλα. Είναι πιπίνι, 20-22, με ωραίο τσαχπίνικο τριγωνικό πρόσωπο και γενικά ωραίο αέρα στην συμπεριφορά της. Μιλάει και πολύ καλά ελληνικά. Στο σαλόνι βγήκε μόνη της (αν και υπήρχε τσατσά στην κουζίνα, που καθόοοοταν).
Λόγω του ότι εμφανισιακά μου άρεσε αρκετά, πέρασα εύκολα μέσα. Όταν ήρθε ήταν στην αρχή πολύ επικοινωνιακή και ευχάριστη. Όμως μου έβαλε στην ψύχρα το καπελάκι και άρχισε μια μέτρια πίπα, χωρίς προκαταρκτικά. Μετά την έπαρση μου είπε ότι στα τέσσερα δεν κάθεται γιατί κάτι την πονάει (δεν θυμάμαι τι). Γενικά η κοπέλα ήταν μάλλον κουρασμένη και περίμενε από εμένα να πάρω όλες τις πρωτοβουλίες. Είχαμε λοιπόν μόνον δύο στάσεις, αυτή από πάνω (να με αγκαλιάζει χωρίς να κουνιέται!) και την κλασική. Στα συν ότι δεν με βίασε σε τίποτα, απλά καθόταν σαν την κότα να κάνω ότι θέλω και να τελειώσω. Στα συν ότι δεν έβαλε κρέμα (τουλάχιστον μπροστά μου, πιθανότατα και καθόλου) και ότι ήταν γενικά στενή, επίσης είχε ωραία έκφραση στο πρόσωπο τις κρίσιμες στιγμές. Ααα… φόραγε και ωραία ψιλοτάκουνα. Αντικειμενικά όμως ήταν μια μέτρια συνεύρεση με μια αρκετά όμορφη και νεαρή κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
208
Likes:
4.318
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού