Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351704
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για την Εμιλυ ειχα διαβασει πολλά.Απο σπουδαια μελη υπαρχουν θετικες και αρνητικές κριτικές και αυτο με εκανε να την τεσταρω προσωπικα για να εχω κι εγω μια αποψη.
Απο πλευράς εμφανισης ειναι ο ορισμος της κουκλιτσας του παραμυθιού!Καβλα το μωρακι.Μεγάλο χαμόγελοΜικροκαμωμενη,χαμογελαστη,ωραια ναζιαρικα ματακια.Σκετη κουκλιτσα σας λεω Μεγάλο χαμόγελο!Κωλαρακι πεταχτο οπως πρεπει και ομορφο φυσικο στηθος που ειναι τελειο απο κοντα ή ετσι μου φανηκε λογω καβλας!
Εβρεχε καρέκλες εξω και παρκαρω οπως οπως ακριβως απ'εξω και ανεβαινω τα σκαλια δυο δυο.Γλυστρισα κι ολας ο μακακας.Χτυπω το κουδουνι δις και τελικα μου ανοίγει η τσατσα και με βαζει στο σαλονι!Φυσικα δεν ειχε κοσμο λογο καιρου.Την βλεπω και μου αρεσε πολυ το στιλακι της με το ροζ συνολακι της.Μου λεει τα προγραμματα η τσατσα αλλα ήμουν αποφασισμένος από πριν να παω για απλο τεστ να μην ρισκαρω πολλα ευρω.Το δωματιο καθαρο και κυριαρχουσε ζεστη.Ντροπή
Δεν προλαβα καλα καλα να βγαλω τα ρουχα μου και ερχεται το μωρο (με ολη τη σημασια μωρο).Μου λεει δεν εισαι ετοιμος ακομα? Ελα να σε βοηθησω.Και εκει καβλωσα εντελως!Να μου βγαζει τα ρουχα ενω τριβοταν πανω μου και να μυριζω το αρωμα της.Χαμογελαστη και ναζιαρα μου λεει ελα απο δω και ξαπλωνμω στο κρεβατι που μου συνεχισε τα με χαδια απο πανω μεχρι κατω.Προσεξα και τα ποδαρακια της.Υπόσχονται πολλα για μετεπειτα παιχνιδια αλλη φορα!Μου βαζει το προφυλακτικο και ξεκινάει τη πιπα.Καλη ήταν δεν μπορω να πω αλλα σίγουρα θα μπορούσε και πιο καλα.Ηταν υγρη αλλα όχι τοσο βαθια όσο θα ήθελα.Αλλα ηταν αρκετη καλη ωστε να με καβλωσει οσο παει και δεν παει.Αφου κοντευα να σφιριξω τη ληξη τη σταματαω λιγο για να ηρεμησω.Εκεινη συνεχιζε να με χαιδευει συνεχεια.Σε ησυχια δεν με αφηνε το μωρακι!Μου στηθηκε σε κλασική σταση και μετα σε πισοκωλλητη οπου το κωλαρακι της εκανε ολη τη δουλεια.Το πεταξε προς το μερος μου και δυστυχως δεν αντεξα και σφυριξε η ληξη του αγωνα.Το τρενακι μου δεν αντεξε για πολη ωρα.
Οπωσδηποτε η Εμιλυ ειναι για ηρεμες καταστασεις και σιγουρα θα την απολαυσουν οσοι ειναι του ειδους gfe ΧαμόγελοΙσως να ημουν και τυχερος με συμμαχο το καιρο και να περασα τόσο καλα αλλα σιγουρα θα ξαναπαω και συντομα για να δοκιμασω και το προγραμμα της ποδολαγνειας μαζι της!ΝτροπήΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού