Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν ξέρω πως κάποιοι εδώ μέσα βλέπουν παντού milf. ίσως φταίει η ηλικία τους που οτιδήποτε πάνω του 30 το βλέπουν milf. εγώ την κάνω 35+ όχι όμως 40φεύγα που αφήνουν να εννοηθεί κάποιοι. καρέ μαλλί ξανθό, πρόσωπο καλό (μια μεγάλη κρεατοελιά κάτω από την μύτη μπορεί να χαλάσει ή να εξιτάρει κάποιους), σώμα με χαλάρωση στην κοιλιά αλλά πολύ καλό από την μέση κ κάτω, βυζάκια νατουράλ, μέτρια σε μέγεθος. ευδιάθετη, ομιλητική (έχει βλάχικη προφορά που την κάνει πιο ελληνίδα κ το γαμήσι μαζί της πιο βουκολικό), σε κάνει να νοιώσεις άνετα από την αρχή. Στο ζουμί τώρα, πολύ καλή στο all around γλύψιμο, πίπα δυνατή, υγρή, με κ χωρίς χεράκια, σ'αφήνει να σπρώξεις το κεφάλι για να τον φάει καλά. δαχτυλάκια κ τέτοια τα καλοδέχεται, φαίνεται να καβλώνει αν ασχοληθείς μαζί της, ενώ η τρύπα της είναι καλοδουλεμένη. δεν ξέρω αν έχυσε αλλά αν δεν το προσποιήθηκε καλά. στα μείον ότι αποφεύγει επιμμελώς βλεμματική επαφή, ότι το γλύψιμό της είναι κάπως μηχανικό (το 'πρόγραμμά' της), κ ότι δεν συζήτησε καν το ενδεχόμενο 2ου γύρου, αλλά το πήρε δεδομένο ότι τελειώσαμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 08, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού