Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τη Δευτέρα καποιες δουλειες με εφεραν στα περιξ της οδου του σεξ.δεν εκανα μεγαλη τσαρκα.πηγα μονο στο 69Α και στο δίπλα.
μολις μπηκα καθισα,ηρθε η κοπελα(Χριστινα)...δεν ειναι και θεά,έχει τελειο στηθος και ωραιο κωλαρακι(με ωραιο στησιμο,οπως αποδειχθηκε αργοτερα).εφερε το κωλαρακι της μπροστα στο προσωπο μου κ το κουνησε με χαρη ...ε δεν μπορεσα να αρνηθω.ενας πουτσος που 'ναι να μπει,ας μπει ,είπα.εδωσα το παραβολο και περασα

παιδια...η τυπισσα μπηκε στο δωματιο,ορμηξε πανω μου,με φιλησε παντου,μου τον επαιξε,μου μιλαγε συνεχεια και προστυχα,εκανε ωραια κολπακια που με καβλωσαν απιστευτα.μετα πηρε το καβλι μου στο στομα της και μου εκανε μια απο τις ωραιοτερες πιπες(στο ρυθμο της μουσικης!!!)
στη συνεχεια με 2 στασεις (ιεραποστικο και στα 4) εφτασα στον τελικο προορισμο,το χυσιμο.οσο την πηδαγα ετριβε ποτε το μουνακι της και ποτε χαιδευε τ αρχιδια μου.το στησιμο στα 4 ηταν απλα καταπληκτικο και αφου ανεβασα στροφες εφτασε το τελος

το σεξ μαζι της,οι αγκαλιες και η συμπεριφορα της άξιζαν το 20αρικο και σιγουρα θα ξαναπαω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
85
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού