Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση με την Εύα χτές σε γνωστό hotel των Αθηνών. Το ραντεβού ήταν για τις 18:15. Εκείνη ήρθε στις 18:25 και μου ζήτησε ούτε και ξέρω πόσες φορές συγνώμη για την αργοπορία της, καθότι τις είχα πει ότι στις 20:00 δούλευα και αγχώθηκε! Απίστευτα όμορφα ντυμένη, γοβες, και πολύ όμορφο σέξυ συνολάκι που ομολογώ ότι με άναψε αμέσως! Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι για τσιγαράκι και κουβεντούλα! Αμέσως βρήκαμε κοινά και...Εύα όπως είπαμε εεεε...next time together θα πάμε dont forget!! Συνέχεια στο ντουζάκι μαζί όπου και μου έκανε ένα απίστευτο γλίψιμο αλλά και εγώ την περιποιήθηκα στα όρθια! Μου ζήτησε να της το συνεχίσω στο κρεβάτι και πώς να της το αρνηθώ!!! Της το έκανα για περίπου μισή ώρα ώσπου την άκουσε όλος ο πρώτος όροφος να ουρλιάζει...Εκεί πήρε το όπλο και άρχισε μια εκπληκτική πίπα!! Δεν υπάρχουν λόγια να το περιγράψω αυτό. Μόνο όσοι το έχουν νοίωσει από την Εύα θα καταλάβουν...Υγρή, βαθειά, χωρίς χέρια πίπα που σε στέλνει στα ουράνια!! Κάποια στιγμή μου ζήτησε να τη σκίσω στα 4 και φυσικά δεν μπορούσα να της αρνηθώ! Μου φόρεσε σκουφάκι, στήθηκε στα 4 και άρχισα να τη σφυροκοπώ!! Δεν άντεξα βέβαια και πολύ...Τον πήρε στο στόμα της όπου και μου τον στράγγηξε μέχρι τελευταία σταγόνα!!! Εύα μου σε ευχαριστώ για το ΤΕΛΕΙΟ απόγευμα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 25, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
59
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού