Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υποδοχή με ένα ωραίο φορεματάκι, χαμόγελο και καλούτσικο social time καθώς τα αγγλικά της είναι καλά. Η Blance είναι η κοπέλα των φωτογραφιών, petit και μικρή σε ηλικία, μόνο που χάνει λίγο στο πρόσωπο και τα δόντια τις είναι λίγο στραβά (το σύνδρομο Ροναλντίνιο). Δυο πολύ ωραία και καλοσχηματισμένα στηθάκια, μικρά προς μέτρια, με ρογίτσες που ερεθίζονται αμέσως. Το κωλαράκι της είναι μικροκαμωμένο και λαχταριστό Γλώσσα. Γενικά μου άρεσε το κορμί αλλά όχι τόσο το πρόσωπο.
Φιλιά ωραία και με γλώσσα αλλά τα έδωσε με φειδώ και μόνο μετά από πρωτοβουλία μου. Στην πίπα είναι καλή με deep throat και φτυσίματα και φαίνεται πως δεν το κάνει με το ζόρι. Τρυπούλες καθαρές και περιποιημένες στο 69. Στις στάσεις είχε καλό στησίματα και ενέργεια, δεν πήρε πρωτοβουλίες αλλά δεν δυσανασχέτησε και πουθενά. Οι φωνούλες που έβγαζε εμένα μου φάνηκαν επαγγελματικές και δεν με πείσανε. Τελείωμα στο στόμα και πρόσωπο και μετά δεν βιάστηκε καθόλου για να φύγει στην τουαλέτα.
Είναι η πρώτη φορά της κοπέλας στη χώρα μας αλλά λέει πως έχει εμπειρία ως τουρίστρια σε άλλες χώρες. Το πρόσωπο της δεν μου πολύ άρεσε αλλά το σφιχτό κορμάκι της ήταν πολύ του γούστου μου. Στο σεξ τα έκανε όλα καλά αλλά ίσως η χημεία μας δεν ήταν η κατάλληλη και δεν έφυγα ενθουσιασμένος. Βεβαία ήταν η πρώτη φορά που συναντιόμαστε και πρώτη της μέρα σε μία ξένη χώρα και αυτό μπορεί λίγο να επηρέασε. Ίσως την ξαναδώ για να σιγουρευτώ και να της πάρω και το κωλαράκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 25, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού