Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με τη Λιντα εχω παει αρκετες φορες στο λελας και παντα ημουν πολυ ευχαριστιμενος την εχασα ομως μεχρι που διαβασα μια κριτικη που ελεγε πως [[[αυτη η λιντα ]]]ηταν εκει και τωρα μπορεσα να παω.Παω παρκιν απεναντι γιατι τα μαγαζια ηταν κλειστα λογω του οτι ηταν 9 και κατι μπενω και ρωταω αν ειναι η λιντα και μου λεει ναι ζηταω να κανω ντουζ και μου εφερε πετσετα και μπουρνουζι η τσα...μπενω μετα το ντουζ στο δωματιο και ερχεται μετα απο λιγο η λιντα μου κανει χαρες τα ειπαμε για λιγο και ξεκινα με προκαταρκτικα ωραια οπως παντα και φορεμα προφυλ... και ξεκιναει στωματικο καλυτερο απο παλια με λυσα που λενε θα μπορουσα να τελειωνα αν δεν με ενοχλουσε το προφυλ... και λιγο τα δοντια που εβαζε μετα κανουμε δυο στασεις και ξανα στωματικο και ζηταω τον κολ. πουειχα ζητησει[100ε] στηνεταικαθως ειχα κατεβει απο το κρεβατι ορθιος και εκεινη πανω στα τεσσερα πολυ καλο μετα στο κρεβατικαι οιδυο εκεινη μπρουμιτα και εγω απο πανω οπου εκει τελειωσα μιλησαμε λιγο ακομα και εφυγε Η Λιντα νομιζω πως ειναι μια πολυ καλη και τιμια επιλογη για μενα και τιμαει με το παραπανω τα λεφτα που περνει Με την διαθεση της να σε κανει να νομιζεις πως σε θελει παρα πολυ σε κανει να περνας καλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού