Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την Βικτωρια εχω ξαναπαει μερικες φορες στο παρελθον, μου ειχε αφησει καλες εντυπωσεις. Ειναι γενικα μια ευπαρουσιαστη κοπελα, αρκετα ψηλη και με καλες αναλογιες. Δεν ειναι ξυλαγγουρο με λιγα λογια. Δεν ειχε πολυ κινηση το μαγαζι την ωρα που πηγα, και ειπα να περασω. Απλο προγραμμα, καθως ναι μεν εχει εναν θεσπεσιο κωλο αλλα δυστυχως οπως και πολλες αλλες εξισου ομορφες κοπελες δεν τον προσφερει στη δουλεια! Η πιπα της σε γενικες γραμμες ηταν ωραια, καβλωσα που με κοιταζε επιμονα βασικα, δεν εκανε πολλα παιχνιδια απο τη μια, αλλα απτην αλλη οταν το δουλευει τοσο καλα μεσα στο στομα της δεν πολυχρειαζονται και τοσο ολα τα αλλα. Ξεκινησαμε με ιεραποστολικο, εντυπωσιαστηκα για ακομη μια φορα απο το σωμα της. Μου αρεσουν και οι λεπτες αλλα και οι γκομενες με πιασιματα, δεν εχω θεματα σε αυτα. Η Βικτωρια ειναι αρκετα λεπτη και γυμνασμενη, δεν εχει κρεμασει πουθενα, εχει ωραιο και στητο στηθος με το οποιο επαιξα λιγακι και το ευχαριστηθηκα αρκετα. Συνεχεια με αυτη απο πανω για λιγακι, και επειδη δεν ηθελα να χυσω ετσι, την σταματησα και την εβαλα στα τεσσερα. Τελειο στησιμο, απιθανος κωλος. Ωραια εμπειρια, της ειχα γραπωσει τα χερια λιγο πριν τελειωσω και εδινα δυνατα, χωρις να παραπονεθει. Τα ειπαμε λιγο προς το τελος, σε ωραιο κλιμα. Αξιζει αρκει καποιος να παει λιγακι με τα νερα της για να μπορει και αυτη να λειτουργησει 100% και να το γουσταρετε και οι δυο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού