Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 239048
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα πάει πριν μερικούς μήνες και τα πράγματα ήταν αρκετά καλά αλλά όχι κάτι εξαιρετικό.
Στην τελευταία μου επίσκεψη μια βδομάδα πριν, το μαγαζί ήταν ανεβασμένο από κάθε άποψη.
Πολλές και όμορφες κοπέλες, διαμορφωμένος χώρος για πριβέ χορό,καλό μπιτ, ωραία σώου, ζωντανή ατμόσφαιρα, συμπαθητικό σέρβις, ποτά (ένα ήπια) καθαρό μου φάνηκε- δεν είναι και χημείο το στόμα μου!...
Μου θύμισε baby gold στις καλές του μέρες...
Με χάλασε ο πριβέ χωρός στα € 55, για ψυχολογικούς (δεν φτάνει ένα πενηντάρικο), πρακτικούς (κάτσε μέτρα ρέστα εκεί που καίγεσαι να μπεις) αλλά και γενικότερους λόγους (το στο διάλο, κρίση έχουμε, αν δεν μπορείς να καταβάσεις τις τιμές, τουλάχιστον μην τις αυξάνεις)...
Παρόλα αυτά, είναι ίσως το καλύτερο μαγαζί αυτήν την περίοδο, τουλάχιστον για τους "περιστασιακούς χρήστες" που μια φορά το τόσο θέλουν να πιουν ένα ποτό σε πιο ... αναβαθμισμένο περιβάλλον από τα διάφορα τρεντόμπαρα βορά, νότου και κέντρου...
Πάρκινγκ βρίσκεις σχετικά εύκολα, αρκεί να είσαι διατεθιμένος να περπατήσεις κανά τρίλεπτο- λίγη γυμναστική στην τελική δεν βλάπτει.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2010
str81977
Τιμημένος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
6
Πόντοι:
166
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού