Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχω συναντήσει την Αλινα ήδη δυο φόρες μέχρι τώρα…και σήμερα βλέπω τη φωτογραφία της στα call girls.
Λέω λοιπόν να γράψω μια κριτική μια που έχω άποψη για την κοπέλα
Την ανακάλυψα από μια αγγελία ,μου απάντησε, ανταλλάξαμε μερικά e-mail και έτσι ξεκίνησε η πρώτη συνάντηση…

Η Αλινα είναι ένα φρέσκο πιπίνι με συμπαθητικό πρόσωπο, σώμα σφιχτό με σωστές αναλογίες, ωραίο κωλαράκι και ένα υπέροχο στητό φυσικό βυζί 3,5ρι με μυτερές ρογιτσες (από τα ωραιότερα που έχω δει)
Οι φωτογραφίες της θα έλεγα ότι είναι κακές…η αριστερή κάτω μάλλον είναι η ποιο αντιπροσωπευτική.
Άνετη και χαμογελαστή από την πρώτη στιγμή δεν χρειάστηκε να κάνω και πολλά για να σπάσω τον πάγο στην πρώτη συνάντηση
Στο social time αν το ζητήσεις κάνει πολύ ενδιαφέρουσα κουβεντούλα, χωρίς φυσικά να προσπαθήσει να σου το φάει χρόνο.

Στο αγωνιστικό μέρος ..το κατέχει το άθλημα και μάλιστα πολύ καλά, παρά το νεαρό της ηλικίας της, θα την χαρακτήριζα πολύ έμπειρη.
Η συμμετοχή της στο αγώνα είναι εντυπωσιακή, κινείται με άνεση και γνώση στο κρεβάτι …και γνωρίζει λεπτομέρειες στο πώς να στήνετε και πώς να κινείται στη κάθε στάση που θα τον ζήλευαν και επαγγελματίες με μεγάλη προϋπηρεσία στο άθλημα, ώρες.. ώρες νομίζεις ότι μάλλον σε γαμαει η γκόμενα και όχι εσύ αυτήν…είναι για σκληρές καταστάσεις
Είναι γεγονός ότι παραπαίρνει πρωτοβουλίες, κάτι που προσωπικά δεν μου πολυαρέσει γιατί προτιμάω να οδηγώ εγώ, αλλά και σε αυτή την περίπτωση το καταλάβαινε και με άφηνε να κάνω αυτό που ήθελα εγω…
Φυσικά τα συμπεράσματα αυτά βγήκαν περισσότερο από τη δεύτερη συνάντηση όπου ήμασταν και οι δυο ποιο χαλαροί και φάνηκε καθαρά το ταλέντο της (όχι πως πέρασα άσχημα στην πρώτη)
Δεν θα μπω σε άλλες λεπτομέρειες να πω μόνο ότι η πίπα της είναι ικανοποιητική και προσπαθεί κατά διαστήματα για deep…και φυσικά τα παίρνει στο πρόσωπο και στο στόμα. Δίνει και το κωλαράκι της (με έξτρα φυσικά..) και σκέπτομαι την επόμενη φορά να το πάρω αν και δεν είμαι φαν του είδους.

Προσωπικά πιστεύω πως είναι πολύ καλή και οικονομική λύση, αξίζει τα λεφτά της και με το παραπάνω..!!

ΥΓ Τηλέφωνα κλπ δεν θέλει να δώσω και το σέβομαι …όποιος θέλει ψάχνει

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
2
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού