Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από τόσα πολλά ποστ που την χαρακτήριζαν…παγοκολόνα ,κρύα κλπ και ένα σκασμό κακές κριτικές είχα αποκλείσει τη Κρυσταλ από τους άμεσους στόχους μου…
Αλλά τα έφερε ο διάολος έτσι ,μετά από ένα φοβερό μπέρδεμα με το γραφείο, και τη συνάντησα..!
Πολύ όμορφο πιπίνι, ξανθιά με γαλαζοπράσινα μάτια, στητό φυσικό βυζί 3αρι ,μακριές ποδάρες και υπέροχη κωλαρα
Το ποιο εντυπωσιακό βέβαια είναι το ύψος της ,είναι σίγουρα τουλάχιστον 1.85 και δεν ενδείκνυται για κοντούς γιατί δεν θα ξέρουν τι να κάνουν με όλη αυτή την κορμάρα..!!! (πιθανόν να έχουν τεχνικά προβλήματα λόγο υψομετρικής διαφοράς…)
Γενικά είναι ένα πολύ εντυπωσιακό κομμάτι, μονό τα τατου της με χάλασαν
Αεράτη, χαμογελαστή και πάντα πρόθυμη για κουβεντούλα στα διαλύματα

Τώρα στα πρακτικά θέματα : καυλωτικα φιλάκια, χαδάκια και καλό χαμούρεμα για προκαταρτικά, περιποίηση στο πεντακάθαρο μουνακι της (έδειχνε να το απολαμβάνει..) δάχτυλα και στις δυο τρυπούλες εναλλάξ (δεν έφερε καμιά αντίρρηση) πίπα μέτρια με χέρια ,αν και όταν της τα απομάκρυνα δεν επέμεινε να τα χρησιμοποιεί, γλείψιμο στα μπαλάκια κλπ.
Στον κύριο αγώνα αλλάξαμε κανά δυο στάσεις αλλά εγώ επέμεινα στο στήσιμο στα 4 με θεά την υπέροχη κωλάρα της και τον αντίχειρα μου μέσα στην κολοτρυπιδα της ,σωστό στήσιμο και συντονισμός.
Νομίζω ότι αν έδινε την κολάρα της θα ήταν φανταστική εμπειρία (αν και δεν είμαι φαν του anal)
Στο δεύτερο γύρο αρκέστηκα σε ένα face-fuck (το αγαπημένο μου..) …την έβαλα στα 4 στο κρεβάτι και εγώ όρθιος της τον έδινα στο στόμα και τα πήρε κανονικά δεν άφησε σταγόνα.

Εκείνο που δεν μπορώ να εξηγήσω είναι οι κακές κριτικές που διάβασα.. σίγουρα την αδικούν γιατί εγώ δεν άκουσα ούτε ένα μη.. ούτε δυσανασχέτησε σε ότι και αν της έκανα. Σίγουρα δεν είναι η τανα που θα σε βάλει κάτω και θα πεις το δεσπότη παναγιώτη αλλά όχι και παγοκολονα ,θέλει όμως οδήγημα
Τώρα γιατί τα πήγα καλά εγώ μαζί της δεν ξέρω ακριβώς.. μπορεί να είχαμε καλή χημεία… μπορεί να ήταν σε καλή φάση
Ένα είναι σίγουρο ότι τα πιπίνια σαν την Κρυσταλ θέλουν το χρόνο τους για να πάνε από τα soft στα hard, δεν τα ξεκινάς ποτέ από hard
Γενικά μπορώ να πω ότι πέρασα μια χαρά και σκέπτομαι σοβαρά να την ξαναπάρω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 14, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
2
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού