Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Να αρχίσω με μία μικρή παρατήρηση. Η Jemi και η Kira είναι το ίδιο πρόσωπο. Στην Θεσσαλονίκη διαφημίστηκε ως Kira αλλά επισημάνθηκε γρήγορα στο thread της Θεσσαλονίκης πως εδώ κάτι ‘παίζει’. Όταν μπήκα μου συστήθηκε ως Kira ενώ είναι εμφανές πως είναι η κοπέλα που εμφανίζεται στο προφίλ της Jemi. Πιστεύω πως το όλο σκηνικό στήθηκε από το πρακτορείο καθώς προσπάθησε να την πλασάρει ως Kira στην Θεσσαλονίκη για να ανεβάσει την τιμή της από 200 σε 250 την ώρα. Καλό θα ήταν να συγχωνευτούν τα δύο προφίλ και να επισημαίνονται τέτοιες λαμογιές.ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Στα της κοπέλας τώρα. Για εμφάνιση τα είπαμε, δείτε τις φωτογραφίες της Jemi καθώς είναι κατατοπιστικότατες και για την περιγραφή του σώματος οι προηγούμενοι με καλύψανε. Απλά εμένα το πρόσωπο της δεν μου φάνηκε πως πιπινοέφερνε και τόσο (την έκανα 25-28 χρονών) και ήταν ανέκφραστη, χωρίς να μου σκάσει κανένα χαμόγελο.
Στο διαταύτα τώρα. Πίπα μέτρια αλλά αν της δώσεις οδηγίες ακολουθεί χωρίς πρόβλημα. Της άρεσε το 69. Στο σεξ είχε ενέργεια και φάνηκε να το απολαμβάνει. Για το πρωκτικό είχε στην αρχή κάποιες επιφυλάξεις αλλά εμένα μου έδωσε την εντύπωση πως όταν πήρε φόρα της άρεσε και αυτό εξίσου. Γενικά 40-45 λεπτά συνεχούς αγώνα αλλά προς το τέλος κουράστηκε και μου ζήτησε αυτή να το ‘λήξουμε’.
Εν κατακλείδι έμεινα ευχαριστημένος από την κοπέλα και την θεωρώ μία καλή πρόταση αλλά το πρακτορείο πρέπει λίγο να σοβαρευτεί καθώς εκτός από αυτό που ανέφερα στην αρχή, και η συνεννόηση που προηγήθηκε της συνάντησης ήταν για μπάζα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
270
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού