Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 31 10
Τσόντες 78373
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Γυναίκες πορνοστάρ
 
1.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
1.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
1.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
1.0
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εχω χρονο να σκοτωσω, και ειπα να γραψω για αυτην την μαλακια που θελουν μερικοι να αποκαλουν τσοντα. Αν εχω ορεξη θα γραψω και για της Ντουβλη αλλα και για του αλλου του σκουπιδιου της Τζουλιας.

Καταρχην, μωρη καριολα ( Λαουρα ), μωρη στραβοχυμενη σερβιετα, μαθε τα βασικα πρωτα και μετα βγες στο φακο γαμω το κερατο σου. Δεν ξερεις καλα καλα να ανοιγοκλεινεις τα ματια σου μωρη ξεπλενω, οταν μιλας αυτοκτονουν οι αγελαδες στις φαρμες των mcdonalds γιατι δεν αντεχουν αλλο, και οταν γαμιεσαι κανεις τις ελλεινιδες να φαινονται σαν την rebeca linares στο κρεβατι.

Που πας μωρη μαλακω, κατσε βρασε κανα αυγο. Μου θες και ταινια με τον τυπο που ειναι σαν τον michael jackson. Σαν να του εραψαν την μαπα στο κεφαλι του ειναι ο τυπος. Κανεις τον Σειρηκανη να φαινεται Ron Jeremy και Pierre Woodman μαζι ( σκηνοθετικα μιλαω, ζωα ), κανεις τους ασχετους να φαινονται πανεπιστημονες με τον εμετο που πηγες και εκανες.

Μακαρι να μπορουσα να βαλω μηδεν στην ψηφοφορια. Το ενα ως αριθμο υποδηλωνει την μοναδα, κατι το δυνητικα μοναδικο. Και αυτη η τσοντα θα γινει μοναδικη μονο οταν δεν βρουμε την τελευταια κοπια πουθενα για να την πεταξουμε και αυτην στα σκουπιδια. Απορω αν πηρες και λεφτα για αυτη την ντροπη. Που θα πηρες, αλλα λεμε τωρα, ρητορικα ερωτηματα. Ειναι Σαββατοβραδο και κανω κριτικη στην ταινια σου, μην περιμενεις και πολλα παλιοκαριολα.

Γελασα τοσο πολυ που την ειδα, που για να μην πεθανω απο τα γελια, την εκλεισα προωρα. Προλαβα και ειδα τον μαλακα που τραβαει μαλακια μεσα στο ξενοδοχειο. Αυτος τι ηταν? Ο μπουμαν που τελικα δεν χρειαζοταν και του βαλατε μια κουκουλα για να χυσει στη μαπα σου και οχι στο πατωμα? Δεν ηθελες να πανε χαμενα τα χυσια?

Τι στο διαολο σκεφτοταν ο σκηνοθετης οταν εγραφε τους διαλογους. Ξυπνηστε ρε μαλακες Ελληνες, εισαστε τοσο μπαζοφιλοι, που ακομα και εσεις που φτιαξατε αυτη την μαλακια, νομιζετε οτι ειναι καλη. Ποσο μαλακες ειστε? Γεννηθηκατε ετσι η γινατε κατα την διαρκεια? Η μηπως εχετε αχτι και θελετε να μας πατε πριν την ωρα μας και ειπατε να κανετε καμια τσοντα σαν και αυτη να ψοφησουμε απτα γελια. Να γεμισουμε την καρεκλα μας με σκατα επειδη δεν μπορουμε να κρατηθουμε απτην παπαρια που μολις ειδαμε.

Οσα κωλοδαχτυλα και να σας ριξουν, δεν φτανουν για να περιγρααψουν το ποσο μαλακες ειστε. Η αντιληπτικοτητα σας, η εφευρικοτητα, η δημιουργικοτητα και το management του ιδιου σας του εαυτου δεν εχει πιασει απλα πατο. Ειναι για σεμιναρια. Σεμιναρια αποφυγης εγκεφαλικου παλιομαλακες. Μην τυχει κανας μαλακας και ακολουθησει αυτα που κανετε και εσεις, αποτυχει στη ζωη του και πεθανει πριν την ωρα του ο ανθρωπος.

Νιωθω μια σκουπιδιλα στον αερα, ενα σφιξιμο στο στομαχι, ειναι η φωνη της συνειδησης μου που με λεει μαλακα που εκατσα και ασχοληθηκα με μια πλυστρα, με τον ελληνα michael jackson, και τον αλβανο κουκουλοφορο που τον παιζει.

Μαλακες.
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
16
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού