Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 214924
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βραδυνη επισκεψη στο villa αλλα οχι τελεια εμπειρια οπως πριν λιγο καιρο.Στα 3 σπτια δουλευανε η Αννα (ψυλη κοντο καρε μαλλι) Η Νικολετα ή Νικη στο μεσαιο σπιτι(κοντουλα μαυρο μακρυ μαλλι με μια ελιτσα στο ανω χειλος) και στο 3ο μια ξανθια που εμοιαζε σαν να βγηκε απο αμερικανικη ταινια των 80'ς.Η πιο ομορφη απο ολες ηταν η Αννα αλλα στο σαλονι μου φανηκε ξυνη και ετσι πηγα στην Νικολετα.Το προγραμμα 15 λεπτα-20 λεπτα 25 λεπτα 30 λεπτα.....Χμμμ; Δεν ειναι και πολυ ορεξη οποτε οτι και να ελεγε ο τσατσος το απλο προγραμμα των 30 ευρω θα επαιρνα .Και δικαιωθηκα.Η Νικη αν και στο σαλονι φανηκε πολυ ευδιαθετη στο δωματιο δεν ελεγε και πολλα, μετα την καλη πιπα-περασε την καποτα με μαεστρια- επεσε ανασκελα και περιμενε να περασει η ωρα.Μετα απο λιγο της ζητησα να ανεβει απο επανω , μου αρνηθηκε λεγοντας οτι δεν της αρεσει , αλλα τελικα ενεδωσε, κουνηθηκε για να φυγει η υποχρεωση αλλα μεχρι εκει.Την γυρισα στα 4 οπου και τελειωσα.Απο οτι εχω καταλαβει παντως και απο τις υπολοιπες κριτικες οι κοπελες στο συγκεκριμενο studio αποδιδουνε αναλογα με το προγραμμα -λεφτα.Στο απλο προγραμμα συμπεριφερονται αδιαφορα ενω αν δωσεις περισσοτερα λεφτα τα δινουνε ολα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
iakovos
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
13.598
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού