Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η βαθμολογια ειναι με αριστα το 10, η τσα πηρε 3 γιατι δεν υπηρχε εκεινη την ωρα και αρα δεν βαθμολογειται, το 7 για την καθαριοτητα ειναι 10, το 5 στην εμφανηση κοπελας ειναι γιατι η βαθμολογια δινει μια εικονα στον αναγνωστη και επειδη ανικειμενικα υπαρχουν πολλες ομορφοτερες η ιδια ειναι μετρια αλλα εγω πηγα μαζι της και για εμενα που η ομορφια ειναι αδιαφορη (τοσο που με ομορφες δεν παω) 10 πηρε.
τωρα στο ψητο, εγω ειχα δει τυχαια την ρωξανη την προηγουμενη μερα γιατι τυχαια "ανακαλυψα" την υπαρξη του stydio (δεν ειμαι studiakias αλλα τεινω να γινω με την μαλακια που μου εχετε κολλησει εδω περα) και μου αρεσε η σταση της, δεν προσπαθησε να ψαρεψει (μαλακισμενα), ηταν ψυχραιμη, αρκετα φιλικη, και δεν ειχε τον επαγγελματισμο (ισως απειρη στο χωρο) που δημιουργει ενα τειχος αναμεσα στους 2, αλλα ειπηδη δεν ηταν να καθησω εφυγα.
οταν γυρισα σπιτι καθησα και διαβασα οτι εχει γραφτει για αυτη και ειπα να δω αν ειμαι τοσο μαλακας που αισθανθηκα αυτο που περιεγραψα για αυτη πριν, ετσι πηγα σημερα και η υποδοχη της ηταν με πολυ φιλικο τροπο "τι λες, θα μπεις σημερα;" και περασα μεσα, πριν μπω στο δωματιο η ιδια μου λεει με ενα πολυ ομορφο ανθρωπινο τονο να διαλεξω αναμεσα στο κοκκινο και το πρασινο, διαλεξα το κοκκινο και μπηκα. επειδη επρεπε να κανω ντουζ η ιδια μου εξηγησε (την αφησα να μου εξηγησει γιατι ξερω σε γενικες γραμμες πως δουλευει το συστημα) με φιλικοτητα πως λειτουργει και μου λεει οτι θα μου φερει μια πετσετα, και την εφερε.
μετο που τελειωνω το ντουζ η ιδια ερχεται μετα απο λιγο χρονο και αρχιζει το πανηγυρι και η αισθηση που μου δωθηκε ειναι οτι υπαρχουν κανονες (χρονου βασικα) που η ιδια πρεπει να υπακουσει και να μην παρεκλινει απο αυτους με κανενα τροπο οσο καλα και αν περναει-περναμε γιατι αν συνεχισει το γλεντι (και δεν υπηρχαν πελατες εκεινη την ωρα) κατι θα γινει.
εγω αυτο που ηθελα με την ρωξανη ηταν βασικα να την κανω να περασει καλα με το στοματικο που της εκανα, γιατι εμενα μου αρεσει το γλυψιμο στην γυναικα και μου αρεσε-σει η ρωξανη σαν τυπος γυναικας, ειναι cool. στην πραξη την ιδια δεν με αφησε να της βαλω δακτυλο, αυτο οι περισσοτεροι απο εμας το θεωρουν ξενερωμα, αλλα θα πρεπει να σας πω οτι το δαχτυλο δεν αρεσει σε ολες τις γυναικες για λογους που θα πω παρακατω αλλα ακομα και αν αρεσει στην ρωξανη υπαρχει το ενδεχομενο να μην αφησει κανενα απο εμας (τους απο γενικα προσεκτικους και ως τους επι το πλειστον γκαβλαρες) να το βαλει μεσα γιατι αν εστω και ενας ειναι αγαρμπος, δεν εχει κοψει τα νυχια του καλα, η εχει κατι στο δαχτυλο του ο κολπος μπορει και να τραυματιστει και η ιδια η να ποναει η να δουλευει με ενοχλησεις στο κολπο οταν οι γκαβλαρες απο εμας λειτουργουν σαν κομπρεσερ.
σε καθε περιπτωση, η αισθηση του χρονου που της εκανα το γλυψινο ηταν πολυ ομορφη, θα ηταν βεβαια ομορφοτερη αν η ιδια σημετειχε (που κατα την γνωμη μου πρεπει να συμετασχει, ειτε γιατι υποχρεωνεται απεναντι στο αφεντικο που θελει αυτες τις υπηρεσιες στον πελατη και απεναντι σε εμας και στα λευτα που δινουμε, ειτε γιατι της αρεσει το γλυψιμο και μπορει να το απολαυσει καλητερα) στο γλυψινο λεγοντας μου, πιο σιγα ή μη με ρουφας, γλυψε με ή βαλε μου την γλωσσα πιο βαθια...
ο χρονος που περασα μαζι της ηταν αντικειμενικα δυσαναλογος αναφορικα με τις πραξεις που καναμε (3/4 γλυψιμο, 1/4 διεισδηση) αλλα εμενα μου αρεσε γιατι αυτο ζηταγα, αυτο που δεν μου αρεσε στην δυσαναλογια του χρονου ηταν οτι η ιδια δεν το εκανε απο υποχρεωση, απολαυση, το γιατι δεν το ξερω αλλα φανταζομαι οτι αν το εκανε ισως επερνε χρονο πολυ και ισως της βαζανε χερι γιατι στην τελικη τελικη το μαγαζι χρεωνει 40 για το γλυψιμο και οχι 60 ή 70 οπως αλλα μαγαζια και αρα με τα 40 μας αγοραζουμε ενα συγκεκριμενο αριθμο λεπτων και οχι περισσοτερο, ενα ορισμενο επιπεδο απολαυσης και οχι κατι παραπανω, αν ειναι ετσι τοτε η λογικη της ξεπετας που νοιωθουν καποιοι απο εμας δεν πρεπει να χρεωθει σε αυτη αλλα στο boss, και δεν θα πρεπει να θεωρουμε την καθε ρωξανη ιεραποστολο που αφιλοκερδος θα μας παρασχει θεικες απολαυσεις
αναφορικα με τον οργασμο της γυναικας (που ολοι θελουμε να παρασχουμε) πρεπει να πω τα ακολουθα με βαση την εμπειρια μου.
οι οργασμοι ειναι 2 τυπων, ο ενας ειναι ο κλιτοριδικος, ο δευτερος ο κολπικος, οι δυο αυτοι οργασμοι δεν συνδεονται μεταξυ τους, ειναι διαφορετικοι, τελειως διαφορετικοι, ο πρωτος (κλειτοριδικος) ειναι σαν τον ανδρικο, ενα ξαφνικο, εντονο peak με πολλα υγρα, ο δευτερος ο κολπικος, δεν ειναι τοσο εντονος στην κορυφωση του και δεν διαρκει λιγο οπως ο κλιτοριδικος, αλλα διαρκει πολυ (flat και με διαρκει στην κορυφωση για πολυ) και δινει την αισθηση του επαναλαμβανομενου κυματος στην γυναικα (εμεις τον καταλαβαινουμε με το σφιξιμο των μυων του κολπου)
οι δυο οργασμοι μπορει (οχι απιθανο) να ειναι διαδοχικοι αντο θελει η γυναικα αλλα ειναι ανεξαρτητοι μεταξυ τους και εμεις (οι αντρες) θα πρεπει να μαθουμε να τους αναγνωριζουμε (οσο ειναι δυνατον και οσο μας το λεει η αλλη) αλλα θα πρεπει να ξερουμε οτι στον κλιτοριδικο δεν μπορει να προσποιηθει τοσο ευκολα η γυναικα οσο στον κολπικο, και αυτο γιατι (αναφερωμενος στον κολπικο) 1 εμεις ειμαστε τυφλες στον γυναικειο οργασμο, 2 γιατι εμεις νομιζουμε οτι η γυναικα χυνει μονο οταν σφιγκεται το μουνι γυρω απο ην ψωλαρα μας, 3 γιατι η γυναικα μπορει να ελενξει τους κολπικους μυες και να τους σφιξει γυρω απο απο το πεος μας κατα την διεισδηση και εμεις να καταλαβουμε ποσο γαμιαδες ειμαστε (και να ξεφτιλιζομαστε, τουλαχιστον οι πιο μαλακες απο εμας, μπροστα της νομιζοντας οτι την καναμε κουρελι με την ψωλαρα μας οταν αυτη εχοντας σφιξει το μουνι της, μας ξεγελασε ξεφτιλιζοντας μας γιατι αυτη ειναι το αφεντικο)
οι γυναικες εχουν προτιμησεις, σε καποιες αρεσει ο κλιτοριδικος, σε αλλες ο κολπικος, σε αυτες που αρεσει ο κλιτοριδικος πρεπει να τις ρωταμε πως τον θελουν, το λεω αυτο γιατι 1 παιζει ρολο ο ρυθμος του γλυψιματος, 2 παιζει ρολο ο χρονος που παρναει μεταξει του πρωτου γλυψιματος και του δευτερου, 3. παιζει ρολο το αν της αρεσει το γλυψιμο η το ρουφιγμα, 4. παιζει ρολο το ποσο τραχια ειναι η γλωσσα μας και ποσο μαλακη γιατι υπαρχει τριβη μεταξυ της επιφανεις της γλωσσας και της κλειτοριδας, 5. το αν της αρεσει το δαχτυλο-δαχτυλα η οχι κατα την διαρκεια του γλυψιματος γιατι οπως ειπα αλλο ο κλιτοριδικος και αλλο ο κολπικος οργασμος.
σε αυτες που αρεσει ο κολπικος παιζει ρολο ο τροπος και ο ρυθμος της διεισδησης και καλο θα ειναι να συμαιριφερομαστε καλα αν θελουμε να "κυριαρχουμε" την αλλη ....
δεν λεω αλλα γιατι τραβαει πολυ και δεν ξερω αν θα δημοσιευτουν ολα αυτα, ετσι σταματαω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2006
Όνομα κοπέλας
Ροξάνα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
111
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού