Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 21 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σημερινή επιδρομη αστυνομιας στην φυλης ειχε ως αιτια να ειναι σχεδόν μα σχεδον ολα τα σπιτια κλειστα μονο 2-3 ειταν ανοιχτα με κλασικες ξεπετανες. Βολτα λοιπον και επεστρεψα μετα απο μησι ωρα και παλι τα ιδια,λεω δεν μπορει? Πως γινεται ,οταν περναει η αστυνομία μετα απο το πολυ 10 αιντε 20 λεπτα ανηγουν ξανα, κατι σοβαρο θα εχει γινει. Υστερα απο κανα 20λεπτο πλακωθήκανε δυο σημωρίες αφγανωπακιστανών και εν συνέπεια εγω κατέληξα εδω μεσα διοτη φοβήθηκα μην ερθει καμια μπατσαρια παλι και με μαζέψει μαζι με αυτους για εξακρήβωση...

Παμε στο κυριως πιατο.

Μπηκα στο σπιτάκη και ως ειταν φανερο ειχε την μιση στρατια τσαρκας εκει μεσα περιμέναν δλδ καμια 20 αρια ατομα ,παλι καλα δλδ που που βγηκε η κοπέλα αμεσως διοτη θα παθέναμε ασφυξια εκει μέσα. Οχι τπτ τρελο σε εμφάνιση,πεσμενα βυζια,κωλος με ραγάδες,αλλα σφιχτος,και ομορφο προσωπο,δεν ειχα αλλη λυση λοιπον διοτη τα αλλα δυο σπιτια ειχαν αρχηφολες και μπαζα και ηλπιζα πως αυτη εδω θα ειναι καλυτερη.Βγένει η τσατσα και καλει το ατομο που περιμενε να μπει μεσα ,και απο πισω του περιμαν 2-3 να μπου που υστερα εγειναν 4 εφοσον εγω αποφάσισα να μπω. Περιμενα αρκετη ωρα μπορω να πω πως φάνικε λιγο ξεπέτα,αλλα λεω μπα ψευδέσθηση μου θα ναι. Υστερα ομως σκεφτηκα ανοιχτομυαλα και καταλαβα πως δεν ειταν που ειναι καλη αυτη μέσα ειταν διοτη ο κοσμος δεν ειχε αλλη επιλογη που να γαμήσει, και ετσι την πατησα πριν μπω μεσα διοτη ειχα δώσει τα λεφτα απο την αρχη... ΘυμόςΘυμόςΛύπηMoney Mouth

Ηρθε η σειρα μου λοιπον μετα απο κανα 20λεπτο και μπηκα εγω να καταθέσω με το σπαθι μου Χαμόγελο ..
Η κοπέλα δεν αργησε 5 λεπτα μπενει και αυτη μεσα εντομεταξυ διαφορα συμπεριφορας στο σαλονι γεματη χαμόγελο και στο δωμάτιο αγγαρειααα..
Βγάζει μια μαλακια που φοραγε και κατευθειαν καποτα.. Θυμός δεν ηξερε να την βάλει ομως βοηθησα να τελειωνουμε γρηγορα διοτη καταλαβα οτι θα ειταν μαρτυριο...
Ξεκιναει με μια μετρια πιπα η οποια δεν κράτησε ουτε 3 λεπτα,μονη της επερνε πρωτοβουλιες, μονη της ελεγε οτι ηθελε,εγω δεν προλαβενα να πω τη μου άρεσε..Σταματάει και χωρης να μιλήσει καν ανεβένει απωτομα πάνο μου η ηλιθια μου ελειωσε τα αρχιδια ΘυμόςΘυμός

1 λεπτο η στάση αυτη σηκώνεται και γυρναει στα 4 παλι μουγκα ,καααλλααααΘυμός
Της ζηταω 69 οχι,της ζηταω ιεραποστολικο οχι Θυμός Στα τεσσερα λοιπόν,ειταν μεγαλη ψώλα διοτη σηκωσε τον κώλο της τοσο ψηλα ετσι ωστε εγω της γαμουσα σε γωνια εκατον εικοσι μοιρών και ετσι δεν μπορούσα να χυσω. Δεν αντεχα αλλο το δουλεμα και δεν ειχα ορεξη καμια να τσακωθω. Τελικα της ειπα να φυγει απο μόνη της διοτη εγω ειχα δηθεν δουλεια, ε τι να κανα δηλαδη να με δουλευε ακομα? Θα ζητουσα εξηγησεις απο την τσατσα αλλα ειταν και ο νταβατζης μεσα και λεω αστο μην εχουμε μπλεξίματα. Δεν κατηγορω της επιλογες μου διοτη δεν ΥΠΗΡΧΕ ΣΠΙΤΗ ΓΙΑ ΣΠΙΤΗ ΑΝΟΙΧΤΟ ειχα στοχο να παω στην χριστίνα,η στην μαρια , αλλα που ειταν? Τεσπα τιμη μου που θυσιασα παλι 20 ευρω για να βοηθησω τους αθλητες να μεινουν μακριά απο αυτην την φολα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού