Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327070
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ειχα πολυ καιρο να επισκευτο το εν λογω στουντιο και την προηγουμενη φορα ειχα μεινει ψιλοευχαριστημενος
τι να κανω για αλλου πηγαινα αυτη τη φορα αλλου κατεληξα τελικα και την πατησα..
παρκινγκ απο εξω ακριβως
μπαινω μεσα η τσατσα μου δειχνει την κοπελα βγαινει ενα πιτσιρικι ψιλοβαριεστημενο αλλα λεω δεν γα..ετε ειχα κανει τοσο μεγαλη τσαρκα..
ε αυτο το δεν γαμ..ιετε ειναι που με γα..ησε!!
ανεβαινω πανω περιμενω ερχεται το μωρο με φορα ενω ειχα παρει ποζα ετοιμος για προκαταρκτηκα με προσπερναει και καθετε στο κρεβατι.προσπαθω να την κανω παιχνιδι να πω καμια μαλκια να χαλαρωσει ο παγος αυτη τπτα..με το που ανοιγε το στομα της με ξενερωνε..μιλαμε για υφος χειροτερο και απο ελλειηνιδα..απο τις λιγες φορες που εχω πεσει σε τετοια περιπτωση..λεω απο που εισαι μου λεει σλοβακια..επειδη δεν θυμαμαι ονομα γιατι εφυγα φουριοζος στο τελος σε αυτο το σημειο να την περιγραψω μηπως και σωθει κανενας συναγωνιστης..

ψηλο ξανθο με στρογγυλο προσωπο,ομορφα χαρακτηριστικα πιτσιρικας(μην σας ξεγελαει),στητο κωλι και μικρο εως πολυ μικρο στηθος.24 χρονων.

λοιπον συνεχιζω..απο προκαταρκτικα μηδεν καμμια πρωτοβουλια τι περιμενεις να γινω πυραυλος??..τεσπα με μια στηση 70% μου περναει τον σκουφο και αρχιζει μια πιπα καλη θα ελεγα..με ωραιο στησιμο αλλα δεν ηθελε εισερχομενα δαχτυλα στην περιοχη...
λεω ρε π..στη που πεσαμε..τι γυρναω στα τεσσερα και σε κανα 2λεπτο τελειωνω γιατι πραγματικα ειχα βαρεθει..παγωμαρα...ωραιο κορμι αλλα τι να το κανεις..σηκωνομαι να πληθω με προσπερναει κανονικοτατα με πλατη και φευγει...
κατεβαινω στη τσατσα και της λεω δεν ηταν καλη η κοπελα θελει βελτιωση πολυ παγωμενη και τι μου λεει??
ησουνα λεει 15 λεπτα μεσα τι ηθελες?...τι αθλιοτητες ειναι αυτες! λεω εγω απο μεσα μου
και εκει που βγαινω εξω μιας και ηταν μεσημερι βλεπω και 2 ελλεειηνιδες πανω σε ενα μηχανακι με παιρνουν ματι που βγηκα απο το στουντιο και λεω απο μεσα μου..""ρε μλκσμενες αν δεν με πρηζατε τα @@ εσεις τωρα δεν θα ειχα φαει την φολα και το ωραιο μου 50αρικακι στο σλοβακακι που νομιζει οτι ειμαστε μλκες."""

μαυρο!

υ.γ παντα παιζει ρολο η χημεια μεταξυ πελατη-κοριτσιων

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2010
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού