Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη πριν λιγες μερες,η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.βαρδια μεταμεσονυχτια.

επισκεψη για αλλη μια φορα στην πολινα,νομιζα οτι εχω γραψει για αυτην στο παρελθον,αλλα δεν....!

πολινα λοιπον απο ρουμανια,περιπου 25 ετων,1,65cm,καστανοξανθο μακρυ ισιο μαλλι(παλιοτερα ηταν μελαχροινη),κανονικο λεπτο ομορφο σωμα,καλο στηθος,επιδερμιδα κλπ. ειχε τιμηθει στο παρελθον 5-6 φορες και εχει επιδειξει σταθεροτητα μπορω να πω. 2 συναγωνιστες πριν απο μενα,ειδικα ο δευτερος ηταν κανα μισαωρο στο δωματιο σε σημειο να αρχισω να βαριεμαι και να σκεφτομαι να φυγω,αλλα το πολινακι αξιζε την αναμονη.με το που βγαινει στο σαλονι,πληρωνω αντιτιμο απλου προγραμματος των 50 ευρω και η κυρια υποδοχης με περνα στα ενδοτερα.καλουτσικος χωρος,τιποτα σπουδαιο.

μπαινει στο δωματιο χαμογελαστη ευχαριστη και χαλαρη,χωρις πολλες κουβεντες.γδυνεται αμεσως και την μπαλαμουτιαζω στα ορθια.αντιδρα γλυκα και με οδηγει στο κρεβατι.ξεκινα μερικα προκαταρκτικα φιλακια στο σωμα,δεν την αφηνα ομως σε ησυχια με το μπαλαμουτι μου.περνα τον πλαστικο σκουφο και ξεκινα ενα ομορφο τρομπονι,συντομο ομως καθοτι ειχα γινει ντουρος σε χρονο ντε-τε.με παιρνει μεσα της ιεραποστολικα,γλυκα και τρυφερα.αλλαγες ρυθμων απο αργο σε γρηγορο και τουμπαλιν.καλη συμμετοχη απο μερους της με χαδακια,φιλακια στο λαιμο,κραυγουλες κοκ. σε εντονο ρυθμο αφηνε αληθοφανη βογγητα,πιθανον ακομη "το νιωθει",πιθανον...! αγκαλιασμενοι σα το χταποδι,ηρθε το τελος,δε προλαβα να αλλαξω σταση αυτη τη φορα. ευχαριστηθηκαμε αμοιβαια και bye bye. το μονο μειον αυτη τη φορα ηταν οτι ειχε αξυριστα ποδια και εγδερναν.

συμπερασματικα ...ομορφουλα νεαρη κοπελα με καλο σωστο σωμα,ηρεμη γλυκια και πολυ αισθησιακη,καλης τεχνικης καταρτισης και διαθεσης,με σταθερες επιδοσεις.την θεωρω πολυ καλη,αλλα οχι τοπ.

υ.γ. προσοχη στα οχηματα σας παιδες.γυρνωντας να παρω το δικο μου,το χαμογελο που ειχα επειδη η καταθεση επιασε τοπο,μου εφυγε ξαφνικα,αφου βρηκα το αυτοκινητο ανοιγμενο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Πολίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού