Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 6 10
Swingers Club (Abroad) 27575
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Οι ουσιες αν συνδιαστουν με θεαμα που ξεπερνα καθε φαντασια σε φτανει σε ενα σημειο που λες:
Καλυτερα να βλεπω απο το να γαμαω. Γιατι θα γαμησεις μια, θα γαμησεις δυο φορες. Πιπα, καποτα γαμησι χυσιμο αραγμα. Ε και? Οταν οτι βλεπεις γυρω σου για 5 ας πουμε ωρες εχει να κανει με την ηδονη η εκσπερματωση σε βγαζει απο το πανηγυρι. Και φυσικα το κυνηγι εκει μεσα, δεν ειναι και τοσο ευκολη υποθεση.

Ειμαι αραχτος στο χωρο διπλα απο το μπαρ με τος καναπεδες και κοβω κινηση. Στο μαγαζι 2-3 ζευγαρια και αρκετοι αλαφιασμενοι γαμιαδες με γυαλιστερο ματι και κεφαλι περισκοπιο. Ειναι ετοιμοι να δρασουν! Μια αγγλιδα με κοντο μαλι, απο τις καλοστεκουμενες αγγλιδες μιλφαρες με ωραιο σωμα και ενα αντρα λεβεντη που της ριχνει ενα κεφαλι πινουν το ποτο τους στο μπαρ και τα λενε με την μπαργουμαν. Ενας πιτσιρικας την πλευριζει και η τυπισα ανταποκρινεται. Για καλη μου τυχη, (ισως και σκοπιμα απο αυτη) τον παιρνει τον πιτσιρικα και καθεται διπλα μου. Οπως ειμαι με το κεφαλι βαρυ, τοσο βαρυ που το εχω γυρισει πισω και κοιτω το ταβανι, πιανω κατι λογια. Απο που εισαι, εχεις κοπελα, το ξερει οτι εισαι εδω κλπ, διαδικασια που για οσους ξερουν, δεν προλαβε να μαζευτει κερκιδα, και ενω τα χεριασματα παιρνουν φωτια, σηκωνομαστε, ο αντρας της απο το μπαρ το ιδιο, μας βλεπει τρεις, κατι της λεει, νο προμπλεμ λεει αυτη και παμε στο μοναδικο δωματιο που ειναι κλειστο σε θεαματα. Ειναι αυτο το δωματιο που ειναι πιο κοντα στη πορτα. Αυτοματως ο αντρας της παιζει τον ρολο του πορτιερη, η αγγλιδα ξαπλωνει και αρχιζει πιπες . Ολα ειναι σχεδιασμενα απο οτι καταλαβαινω. Ο τυπος εχει αραξει στην πορτα, η γυναικα του μεσα εχει παντα δυο πουτσους, ενα στο στομα ενα στο μουνι. Μολις χυνει ο ενας, αυτος που πιπωνει φορα καποτα και γαμα. Ο αντρας της φροντιζει μολις βγει αυτος που εχυσε, να περνα στα ενδοτερα ενας αλλον γαμια της γυναικας του απο την ανεξανλητη δεξαμενη που ειναι στην πορτα και περιμενει τη σειρα. Αραζω λιγο σε σταση πιπας και την κανω. Βαριεμαι να χυσω. Στη κατασταση που ειμαι θα μου παρει ωρες και δε θελω να χαλασω τη μαστουρα των ουσιων μαζι με τη ζαλαδα του ανεκπληρωτου χυσιματος.
Στην κυριως αιθουσα του μπαρ και των καναπεδων, ειναι ενα ζευγαρι που αντιδρα στα πλευρισματα των γαμιαδων και αλλαζει θεση. Εδω δεν εχει παιχνιδι λεω, και κοβω βολτες. Η τυπισα στο δωματιο συνεχιζει την δουλεια της. Πρεπει να εχει παρει 6-7 και αρπαζει φωτια. Οι φωνες της ειναι το κατι αλλο. Παιρνω ενα ποτο και αραζω σε τετοιο σημειο ωστε τα ουρλιαχτα να κανουν καλη μιξη με την μουσικη. Οχι τπτ σπουδαια μουσικη, παλιες επιτυχιες ποπ ροκ και αλλες μαλακειες. Και εκει που νομιζα οτι δε θα παιχτουν τπτ σπουδαια πραματα, το κουδουνι που κτυπα φαιρνει σιγα σιγα και αλλα ζευγαρια. Μετα απο 4-5 οργασμους η αγγλιδα θα νοιωθει οτι ο επομενος οργασμος εχει χασει το τρενο και αποφασιζει να πιει ενα ποτο. Το κοπαδι των ανικανοποιητων γαμιαδων ξεχυνεται στο μαγαζι και ψαχνει. Και οπως ολοι ξερουμε, οποιος ψαχνει βρισκει.
Στο χωρο που ειναι τωρα το καπνιστηριο (οχι αυτο στη ταρατσα) πριν το φτιαξουν, μια γερμανιδα νεαρα και αξιογαμοτατη, εχει καθησει με τον αντρα της. Δε την αφηνουν σε ησυχια. Χερια γλωσσες πουτσες βυζια μουνια ενας χαμος. Σε συντομο διαστημα πιπωνεται απο 2 και γαμιεται ταυτοχρονα στα 4. Ακουμπα τα χερια της στο τραπεζι και γαμιεται ορθια. Ο συνωστισμος με κανει να θελω να παρω αερα και καπνο. Ανεβαινω στο ταβανι και με κτυπα το παγωμενο αερακι μεχρι να φτασω στο καπνιστηριο. Αραζω 2 λεπτα για να κανει δουλεια ο αερας στον εγκεφαλο μου. Μετα μπαινω στο καπνιστηριο και τον ξαναγεμιζω. Γαμιαδες ανοιγουν πορτα, δε βλεπουν παιχνιδι και φευγουν στο δευτερολεπτο. Ενα νεαρο ζευγαρι ερχεται να πιει και αυτο ενα τσιγαρο και λεμε διαφορα ενω φαιρνουμε γυρα τα τσιγαρα. Οι γαμιαδες που εξακολουθουν να ψαχουλευουν τους χωρους, αυτη τη φορα ελπιζουν να γινει παιχνιδι. Μπαινουν για μισο εως ενα λεπτο, βλεπουν οτι δε παει να γινει τπτ και φευγουν. Τι σου ειναι η καβλα.
Ενα ζευγαρι μπορει να δημιουργησει συνθηκες ακρατης ηδονης οποιαδηποτε στιγμη θελει. Ενας σολαριστος ομως οχι. Αυτα κατεβαζω στο κεφαλι μου και λεω να την κανω απο εκει. Καλη η κουβεντα, μπορει να βαλει και σε γαμησακι, αλλα αποφασιζω να κατεβω. ΑΝοιγω την πορτα και ειμαι στο dark room. Ενα ζευγαρι γαμιεται τελεια. Τρομερα. Φοβερα. Εχει γυρω του γαμιαδες με τα καβλια εξω και τα παιζουν. Το ζευγαρι κανει ολες τις στασεις. Παντα κανουν γλυψιμο ο ενας στον αλλον στις αλλαγες. Καποιος πηγαινει να χουφτωσει αλλα του λενε να παρει το χερι του και να βλεπει μονο. Τωρα καταλαβα. Το ζευγαρι (απο την επαρχια φλεβολαντ ή φρισλαντ, δε θυμαμαι, γουσταρει να το παιρνουν ματι Αραζω μεχρι το χυσιμο και την κανω για κατω.
Η αγγλιδα ειναι αυτη τη φορα με δυο πιτσιρικαδες απο μεση ανατολη στο ενα απο τα δυο γυαλινα δωματια που στη μεση ειναι το δωματιο με τα καγκελα. Ειναι και ο αντρας της μεσα αλλα παιζει ενα περιεργο σκηνικο. Ο ενας πιτσιρικας, ψηλο και ομορφο παιδι , κομπλαρει. Δε μπορει με παρεα. Η αγγλιδα διωχνει τον εναν, κατι λενε με τον αντρα της, ριχνουν ενα καυτο φιλι ο ενας στον αλλον, και φευγει ο αντρας. Η ξεκωλιαρα, κλεινει τις κουρτινες τελεια. Κλειδωνει και την πορτα και αναλαμβανει δραση. πολυ καβλα φαση. Διαφοροι περνανε, κτπουν την πορτα αλλα @@.
Πηγαινω στο μπαρ οπου βλεπω τον τυπο. Εχουμε ψιλογνωριστει και τον κερναω ποτο. Λεμε για τετοια μαγαζια, που ειχαν παει την προηγουμενη, ηξερα το μαγαζι, τα λεμε λιγο αλλα το μυαλο του ειναι αλλου. ΚΑθε τοσο φευγει, πηγαινει στο δωματιο οπου γαμιεται η γυναικα του και στηνει αυτι μπας και ακουσει κατι (αυτο το διαπιστωσα αργοτερα). Αργουν. Αργουν βασανιστηκα για αυτον. Μεσα στον εγκεφαλο του πρεπαι να παιζουν τρελα σκηνικα. Η καυλα και η ζηλεια, προφανως οχι η η ζηλεια που ξερουμε, του φτιαχνουν ενα εγκεφαλικο κοκτειλ που δεν τον αφηνουν να τελειωσει το ποτο του. Οι βολτες του προς την πορτα ειναι πιο συχνες και βασανιστηκες. Παραταω και εγω το μπαρ και χαζευω εδω και εκει και περιμενω και εγω με αγωνια να δω τι θα παιχτει. Η καταληξη ειναι, να βγουν μετα απο δυο καβλια που θα τις εριξε αν μπορω να υποθεσω απο τον χρονο, την ηλικια του μικρο και της ορεξεις της ξεκωλιαρας. Μολις βγαινουν, ο πιτσιρικας πηγαινει προφανως για ντουζ και ο αντρας αρπαζει την ξεκωλιαρα γυναικα του, την πηγαινει στο διπλανο δωματιο και μετα απο διαφορα περιγραφικα λογια προφανως που του ριχνει, την αρπαζει και την γαμα. Την γαμα, αλλα χυνει γρηγορα.
Και η καβλα συνεχισει στο χωρο...
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
70
Η είσοδος επιτρέπεται
Και σε μόνους/μόνες
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
56
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgis131220

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού