Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271193
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΧαμόγελοΑκομα με το χαμογελο στα χειλη ειμαι συναγωνιστες οπως οταν βγηκα απο το δωματιο μετα απο ενα απιστευτο γαμησι μ την εν λογω καυλα....μα πολυ καυλα μιλαμε...δεν θα μπω σε λεπτομερειες για την εμαφανιση της ...εχουν χιλιοειπωθει...αλλα για την συμμετοχη της ομως...Μπαινω λοιπον στο ιδρυμα και μετα απο 10 δευτ/τα σκαει το μωρο...εχω μεινει εντελως μαλακας με τις βυζαρες της, τις οποιες επεδεικνυε γεματη καμαρι...δεν προλαβα καν να σκεφτω και το 50 αρι ηταν στα χερια της ευγενεστατης τσατσας...μπουκαρω και σε 5 λεπτα σκαει το μωρο...με μια κινηση με τραβαει απο το κρεβατι και μου λεει...θα σε γαμησω γλυκα μου γιατι σε γουσταρω απο την ωρα που σε ειδα στο σαλονι και μου χωνει τα βυζια στη μουρη...ορμαω κι εγω σαν ταυρος...κι εκει αρχιζει το γλεντι...γλωσσοφιλα, στο λαιμο στα αυτια και αμοιβαια χουφτωματα στα οποια ανταποκρινοταν απολυτα...με σπρωχνει στο κρεββατι και μου αρχιζει ενα γλυψιμο στον κορμο της πουτσασ, στ' αρχιδια μεχρι και κωλοτρυπιδα μου εγλειψε...μυριζεις απιστευτα μωρο μου...μου λεει...(η αληθεια ειναι οτι παντα μου αρεσει να ειμαι καθαρος και να φοραω ενα αρωμα διακριτικο...αλλωστε ειναι σεβασμοσ πρωτα στον ευατο σου καιμετα προς τους αλλουσ καθως και προσ τισ κοπελες)...θελω να σε τσιμποκωσω δεν αντεχω αλλο...ελα εδω μου λεει και με βαζει στη μεση του κρεβατιου με την κωλαρα της στημμενη προς τον καθρεφτη...τραβαει το στριγκακι και μου λεει γαμα μου το στομα με την πουτσαρα σου και το μουνι με τα δαχτυλα σου...deep throat μεχρι πνιξιματος...πουτσοσκαμπιλα...και διαλογοι του στυλ "παρτονε μωρη καριολα παρτονε ολο στο στομα σου ξεκωλιαρα"..."γαμα μου το στομα και το μουνι ρε καριολη" η συνεχεια μετα απο ενα ατελειωτο τσιμπουκι διαρκειας περιπου 7-8 λεπτων και με την πουτσα καγκελο ηταν γαμησι στην αρχη ιεραποστολικο με τρελλα βογγητα και πολλα πουστριλικια απο κοινου "σκισε μου τη μουναρα με την ψωλαρα σου" κλπ μετα πισωκολλητο ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΗ ΚΩΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑ....και χυσιμο στη μουναρα της παροτρυνοντας με να της λεω οταν θα χυνω το μουνι της..."ετσι γι αυτο σου δινω τη μουναρα μου...για να τη γαμας και να την χυνεις ρε καριολη αντρα"...αφου φουλαρησε το σακουλακι με χυσια μου τραβαει κατι γλωσσοφιλα με πολυ γλωσσα ομως και μουλεει εισαι πολυ γλυκας...κουβεντουλα για διαφορα για περιπου 5 λεπτα και αποχωριση...συμπερασμα...η κοπελα τα τιμαει τα λεφτα που δινεις και θα ξαναπαω 10000000%...αυτα απο μενα και ευχαριστω για την υπομονη σας να διαβασετε την κριτικη μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
48
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού