Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367546
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οντας πρωινος τυπος , website στοχευσα τη Φιονα στο 3 πανω, αλλα τελικα μου βγηκε αλλη βαρδια. Ετσι, φευγωντας ειπα να μπω και στο 3 κατω.
Με υποδεχονται η Μαριαννα και η Βαλεντινα με διαθεσεις για παρτουζα. Διαλεγω τη Βαλεντινα λογω κορμιου, αλλα και γιατι η αλλη μου φανηκε ναχει λιγο πουτανομαγκια, που με χαλαει τρελα.
Το μωρο ηρθε με διαθεση, και αρχισε να με φιλαει παντου. ειχα παρει το ελευθερο στοματικο (80), ετσι σε λιγο φιλα-φιλα το στομα της εφτασε στον ωραιο, οπου αρχισε ενα bj προδιαγραφων digital playground. λες και ειχε ερωτευτει το πουτσο μου, η Βαλεντινα με ρουφαγε χωρις χερια, βαθια, και με μενα να της κανω toothbrushing, deepthroating και σκαμπιλια. Πραγματικα οπως την εβλεπα στα γονατα να καθρεφτιζονται τα κολομερια της διαπλατα ανοιχτα, ημουν ετοιμος να της τα δωσω επιτοπου, φτιαχνοντας της πρωινο μακιγιαζ.
αποφασισα ομως να κρατηθω λιγο ωστε να μπω μεσα στο μικρο μουνακι που χαιδευα τοση ωρα..
Ιεραποστολικο λοιπον με τα ποδια της στους ωμους μου , θαυμαζοντας γαμπα/κοτσι/νυχια ολα τελεια !
πραγματικα, ειχα προγραματισει να δωσω σε 3 στασεις , αλλα το θεαμα δεν μ αφηνε να ξεκολησω απο την πρωτη.

Η κοπελα εχει προσωπο καλο, σωμα αστερατο, μικρο για τα γουστα μου βυζακι, αλλα το μεγαλο plus ειναι η διαθεση (ακομα και στο after)
Γενικα μια πολλη καλη εμπειρια , thank you Valentina

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.041
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2021
Καλησπέρα φίλε, και συναγωνιστή.
Αρχιδια περιποιήθηκε?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1