Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη κατα τις 5, μετά απο γρήγορη αναζήτηση στην γύρω περιοχή. Επέλεξα την συγκεκριμένη γιατί σαν milf(+-45) πίστευα ότι θα ήταν πιο "σίγουρο χαρτί" απο άλλες νεότερες και πιο εμφανίσιμες... Εμφάνιση καλή για την ηλικία της, βυζί 2άρι πεσμένο και κώλος αχλαδοϊδές χωρίς πολλά περιτά κιλά. Γενικά η εικόνα της ταίριαζε για τον σκοπό που την ήθελα, ο οποίος δεν ήταν άλλος απο το να της σκίσω σκληρά την κωλάρα χωρίς πολλά πολλά. Η τσατσά αρκετά ευγενική ανέφερε full πρόγραμμα. Έδωσα το εισητήριο και πέρασα στο αρκετά(για μπουρδέλο) καθαρό δωμάτιο. Η Πατρίσια ήρθε σχεδόν αμέσως και ξεκίνησε μια αποδεκτή πίπα κατα την διάρκεια της οποίας της χάϊδευα την κωλότρυπα που χρειάζεται επειγόντος service ή απόσυρση Γλώσσα(δεν είναι χαλαρή αλλα έχει ξεχειλώσει το δέρμα). Όσο την έτριβα γούσταρε αλλά μόλις πήγα να χώσω λίγο το δάκτυλο λέει ¨ΟΧΙ!" οπότε σταμάτησα και την άφησα να συνεχίζει την πίπα.
Αφού μου φόρεσε σκουφί ξεκινήσαμε στα 4 για λίγο πρίν της ζητήσω πρωκτικό....η απάντησή της ήταν -"Όχι όχι....πολύ μεγκάλο τον έχει" -"Κανονικό τον έχω!" απαντάω "-Όχι τεράστιος είναι ντεν μπορώ" μου λέει η ξεκολιασμένη αρκούδα που θα έχει φάει μέχρι και μπουκάλια σαμπάνιας αυτός ο κώλος! Για να μην μακρυγορώ της λέω "άλλη φορά να τους μετράς πριν πεις το προγραμμά σου!" και συνεχίσα απο μουνί και σε ιεραποστολική στάση, αφού ίδη είχα αρχίσει να ξενερώνω. Μόλις είχα αρχίσει να φορτώνω και να ανεβάζω στροφές αρχίζει τα "Άχ πιο σιγά, πονάω κτλ" -"Πας καλά μωρέ" της λέω "εδώ 20χρονες αντέχουν μια χαρά και εσύ πονάς?" Μετά απο λίγο ήρθε και το τέλος που της τα πέταξα στο σώμα.
Στον κουβά λοιπόν το 20ρικο.... Μάλλον θα τα κόψω τα μπουρδέλα.... και πληρώνεις και σε ξενερώνουν περισσότερο και απο την γκόμενα σου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Πατρίσια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού