Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Δεν χρειάζεται πλέον να ξαναπάω με αλβανιδα για να βεβαιωθω εαν ειναι καλες στο κρεβάτι η όχι η ιστορία και η πράξη για αλλη μια φορά με εβγαλε ασπροπρωσοπο! Ξανα λοιπόν στα βρωμικα λημέρια της υποβαθμηζμένης περιοχης των παρακμιακών μπουρδέλων και η καυλα βαρουσε κοκκινο ! Που λεφτα για κανα στουντιο να περάσεις καλα ,αλλα δεν βαριέσαι ολα τα καλα θα έρθουν! Μια τσάρκα λοιπον η οποια διέρκησε το πολυ 10 λεπτα επειδη δεν μπορεις να βρεις κατι το αξιολογο σε αυτην την περιοχη εαν δεν ψάξεις σχεδον ολα τα σπιτια και ετσι κατέληξα εδω στην γειτόνισα χώρα! Η τσατσά αλβανιδα,και η πουτάνα αλβανιδα μην πω οτι εκανε μπαμ οτι η τσατσα είταν η μανα της..Money Mouth τα χαρακτηριστικα που ειχε η κοπέλα τα είχε και αυτη τελοσπάντων εμενα με ενδιέφερε να περάσω καλα και οχι το τι ειναι η τσατσά! Πέρασε ενας που ειχε τελειώσει απο το δωμάτιο και μου είπε οτι είταν καλη...τωρά σε ποιον το πε σε μενα που ξέρω τι εστι αλβανιδα? Τεσπα ! Εμφανισιακα οχι εντονη θυληκοτητα ,πιασιματάκια ,μελαχρινη, αλλα αρκετα βρωμικη, ξερετε, μυρωδιά ψαρίλας, μερεντας κλπ κλπ κλπ!
Παω επάνο επιλέγω δωματιο αλλα ποιο να επιλέξεις ? Το ενα ποιο βρωμικο απο το αλλο,χυσια απο δω καποτες απο κει,και μια εντονη μυρωδιά κλησουρας! Μπηκα απο αριστερη μερια διοτη φάνηκε καπως αξιπρεπες! Δεν άργησε λοιπον η κοπέλα και μπηκε μετα απο κανα 5λεπτο με βαριεστημένο υφος,της λέω τι εχεις? μου λεει> της λεω επιτηδες και εγω οτι ειμαι κουρασμενος και άρχησε την ειρωνια πάλι! Συμπέρασμα υστερα απο 4 αλβανιδες που έχω πάρει συνολικα....

1. Εχουν θεοστενο μουνι με αποτέλεσμα να μου πέφτει συνέχεια...
2. Οταν μου πέφτει με ειρωνευονται
3. Βαριούνται...
4. Ειναι βρώμικες, αξυριστο μουνι,κλπ κλπ
5 Εαν τους πεις οτι είσαι κουρασμένος κοροιδεουν.

Αυτες οι 5 εκδοχες με δικαιωσαν ξανα λοιπον,, η κοπέλα βαριόταν που ζόυσε ξεκινησε με πιπα στην οποια εαν δεν είχα προφυλακτικο θα ειχε ματώσει το πεος μου απο τα δοντια της,παλι καλα δεν διέρκησε πολυ! Γυρνάμε στα 4 οπου και εγεινε αυτο που φοβομουν λογο ξυροκολπιας δεν γλύστραγε και ετσι μου έπεσε ξανα σταμάταει για να ξαπλώσει και εκει αρχισε πάλι αυτο το ηλιθιο υφάκη που εχουν οι αλβανίδες ιεροδουλες κυριως χωρης να θέλω να παρεξηγηθω για της εξω κοπέλες! Μου την πέζει λιγο μου σηκώνεται τρελα της το βάζω ιεραποστολικά και μου λεει > .ΕΕΕΕΕ μωρεεεεε μου πέφτει με ειρωνευται ,μου σηκώνεται κανονικα την πονάω τι σκατά ρε πούστη μου? Ολοι στην μέση πρεπει να μαστε? Ημαρτον... ΘυμόςΘυμός Είδε οτι ειχα νευριάσει και οτι είχα ξενερώσει απιστευτα και μου είπε να μου την πέξει για να τελειώσω τουλάχιστον..... 17 στης 20 πουτάνες που εχω πάρει στο μεταξουργειο το πολυ 2-3 κατάφερα να τελειώσω χωρις μαλακια,μπορει να εχω καποιο πρόβλημα ξερω γω,μπορει να θέλω ωρα να χυσω ισως θέλω περισσότερο χρόνο!
Τελοσπάντων κατάφερα να τελειώσω ! Ουτε να την πέζουν δεν ξέρουν η ηλιθιες.....
Λοιπόν...... Δεν εχω πάρει αλβανίδα κοπέλα κανονικη αλλα οι αλβανίδες ιερόδουλες απλα ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΩΡΟ!
Αυτα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Σόνια
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού