Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325924
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Τζέσυ που έχει καιρό στην πόλη μας δεν την είχα δοκιμάσει αποθαρυμμένος από τις αρνητικές κριτικές εδώ, αλλά χθες το βράδυ είχα όρεξη για κοπέλα με ακριβώς το δικό της στυλάκι, οπότε πήγα απευθείας για αυτήν.

Πήρα το απλό των 40ε, ήρθε γρήγορα φορώντας ένα σέξυ κολλητό λευκό φορεματάκι-κορμάκι, εγώ ήδη φτιαγμένος κάργα. Ξεντύθηκε και ομολογουμένως εντυπωσιακό το στήθος της, αλλά όχι τόσο τέλεια δουλειά όσο της Νατάσας. Το προσωπάκι της επίσης από κοντά δεν είναι τόσο σούπερ όσο νόμιζα. Λίγο αμήχανη στην αρχή, είπαμε μερικές κουβεντούλες για να σπάσει ο πάγος, μισές στα ελληνικά, μισές στα αγγλικά, χαμουρευτήκαμε λίγο και σχετικά γρήγορα έβαλε καπότα και άρχισε μια οκ πίπα, τίποτε το συγκλονιστικό, αλλά όχι και άσχημα. Μετά ανέβηκε από πάνω, όπου το δούλεψε καλά και με κέφι και μετά τελείωμα στα τέσσερα. Κάθησε αρκετούτσικη ώρα μετά, αν και έμπαινε κόσμος συνεχώς. Συνολικά κάτι αρνητικό δεν έχω να πω, είναι συμπαθητική και γλυκειά κοπέλα, πέρασα καλά, αλλά δεν ξετρελάθηκα κιόλας. Στο μυαλό μου αμέσως ήρθε η σύγκριση με την Νατάσα, γιατί και οι δυο είναι φινετσάτες με λεπτό κορμί και μεγάαααλα πλαστικά μπαλόνια, στουντιοκόριτσα ολκής δηλαδή από εμφάνιση, με την Νατάσα να υπερτερεί σε όλες τις κατηγορίες, σε άλλες στα σημεία, σε άλλες κατά κράτος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζέσυ
Apollo64
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
487
Πόντοι:
5.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού