Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367549
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο τη βραδυνη μου εξοδο ειπα να επισκεφθω την οδο Κασσανδρας με τα περιφημα της στουντιο. Ανεβαινω στο 3 επανω και με υποδεχεται η ευγενεστατη τσατσα η οποια μου εξηγει τα προγραμματα και πιανει κουβεντουλα μεχρι να εμφανιστει η νεαρα. Μολις ερχεται η κοπελα το σκεφτομαι αλλα με κερδισε το βλεμμα της και λεω ας περασω γιατι ποτε δεν ξερεις. Μπαινω κανω ντουσακι, ξαπλωνω και αναβω τσιγαρο. Σε 5 λεπτακια ερχεται, γδυνεται και ξεκιναει το γλεντι. Εδω πρεπει να αναφερω πως η Ναταλι ειναι μετριου αναστηματος, ξανθια, με φοβερες αναλογιες, σχετικα γλυκο προσωπο και μια ρωγα να μην σταματας να τη γλυφεις. Ξεκιναει με γλυψιμο παντου το οποιο και ανταπεδωσα, και καβαλαει για 69 οπου η πιπα της ειναι αψογη. Πολυ ωραιο τοπιο και με μουνακι προσεγμενο ωστε να σε κανει να θες να ασχολεισαι μαζι του για ωρες!! Μετα σηκωνεται καθεται απο πανω με πλατη οπου και κουνιοταν απιστευτα, γυριζει ωστε να ειμαστε face to face (τι βυζαρες θεε μου!!!) και μετα στα 4. Υστερα απο ενα δυνατο σφυροκοπημα με αρκετα βογγητα (και αρκετα προστυχολογα του στυλ δωσε μου τη μητρα στο χερι καυλιαρη μου)απο μερους της κατεθεσα καταευχαριστημενος. κατσαμε και τα ειπαμε κανα 5λεπτο πριν ντυθει και αποχωρησει μιας και ειχε κοσμο το σαλονι! Θα την ξαναπροτιμησω σιγουρα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2010
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού