Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την κοπέλα την είχα στα υπόψη εδώ και καιρό και αφού δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο είπα να πάω μια βόλτα. Συνεννόηση εύκολη και ραντεβού στο κεντρικότατο ξενοδοχείο που μένει. Δωμάτιο ωραίο και τακτοποιημένο. Με υποδέχτηκε με αμακιγιάριστο πρόσωπο και να πω την αλήθεια δεν μου άρεσε ιδιαίτερα. Το σώμα της πάντως είναι όντως πολύ ωραίο και σφιχτό.
Αρχίζει ο αγώνας και φιλάει πολύ συγκρατημένα. Πίπα μέτρια και την γυρνάω για 69. Εκεί δεν μου άρεσε η μυρωδιά της και γρήγορα προχώρησα παρακάτω. Στο σεξ ήταν δεκτική στις στάσεις και με καλά στησίματα αλλά ήταν άχρωμη. Φωνούλες και πάθος δεν έβγαζε σχεδόν καθόλου. Με λίγα λόγια ένα απλό διεκπεραιωτικό γαμήσι. Μετά από λίγο απλώς την έβαλα στα 4 (που είναι ωραία και η θέα) και έκανα την δουλειά μου.
Να επισημάνω κάτι περί της καθαριότητας της κοπέλας. Όταν πήγα έχω την εντύπωση πως ήμουν το πρώτο της ραντεβού της ημέρας (το μπάνιο της ήταν απόλυτα καθαρό από τις καθαρίστριες και το πατάκι της μπανιέρας διπλωμένο) αλλά παρόλαυτα εμένα μου μύρισε το μουνί της. Επίσης όταν έκανα ντουζάκι μετά το σεξ μπήκε και αυτή στο μπάνιο αλλά πλύθηκε μόνο τοπικά. Όταν της επεσήμανα πως δεν είναι καλό αυτό μου είπε πως εκεί που έχει σημασία είναι καθαρή!
Επιγραμματικά είναι μία κοπέλα με μέτριο πρόσωπο (αμακιγιάριστη), όμορφο κορμί και λίγο έπιπλο. Πιστεύω πως δεν κάνει αυτή την δουλειά με όρεξη και αυτό φάνηκε κατά τη συνάντηση μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 15, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού